środa, 26 czerwca 2019, imieniny: Jan, Jeremiasz
Artykuły
Sześć razy złoto dla R-Revolution!
25 marca 2019 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

 

Sześć pierwszych miejsc w kategorii Urban Street Dance oraz Grand Prix zdobyła grupa taneczna R-Revolution z Jasielskiego Domu Kultury podczas III Dziecięcego i Młodzieżowego Konkursu Tańca „Taneczne Talenty”, który odbył się 24 marca br. w Świerzowej Polskiej.

Zwyciężczynie konkursu w poszczególnych formach i kategoriach wiekowych:

I miejsce solo - Oliwia Baran (16-20 lat)

I miejsce solo - Weronika Mazur (16-20 lat)

I miejsce duet - Oliwia Baran i Justyna Węgrzyn (16-20 lat)

I miejsce duet - Natalia Baran i Julia Koś (12-15 lat)

I miejsce duet - Oliwia Górniak i Ewa Tuchowska (12-15 lat)

I miejsce oraz Grand Prix R-Revolution (12-15 lat)

- Takie sukcesy bardzo motywują do dalszej pracy, tym bardziej, że przed nami kolejne przeglądy i turnieje, w których chcemy zaprezentować się jak najlepiej – mówi Katarzyna Korona, mówi instruktorka tańca w JDK.

Konkurs zorganizowany przez: Studio Tańca AT Dance, Gminny Ośrodek w Chorkówce oraz Studio Tańca „Podkarpacie” odbywał się w 5 kategoriach wiekowych (do lat 7, 8-11, 12-15, 16-20 oraz dorośli powyżej 20 roku życia), 4 formach tanecznych (solo, duety, mini formacje, formacje) oraz w 6 kategoriach tanecznych (Show Dance, Urban Street Dance, Urban Street Dance Show, Taniec Jazzowy i Taniec Współczesny, Cheerleading i Artystyczny Taniec Akrobatyczny oraz inne formy taneczne). Sędziowie oceniali kreatywną choreografię, umiejętności techniczne i wyraz artystyczny, dobór repertuaru, muzyki oraz kostiumów, wykorzystanie innowacyjnych figur i elementów ruchowych.

(JDK)

Liczba odsłon: 2126


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019