środa, 26 czerwca 2019, imieniny: Jan, Jeremiasz
Artykuły
Jasielski Budżet Obywatelski – wydłużone godziny głosowania tradycyjnego
10 grudnia 2018 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło

Tylko do najbliższej soboty (15 grudnia) można oddać głosy na projekty w ramach Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego. Głosować można zarówno elektronicznie, jak i tradycyjnie. W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców – godziny głosowania tradycyjnego zostały wydłużone.

Agata Koba - rzecznik prasowy UM Jasła 

 W ramach Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego można głosować na 24 projekty. Te, które otrzymają największe poparcie i zmieszczą się w wyznaczonej kwocie 300 tys. zł, będą realizowane w przyszłym roku. 

W Urzędzie Miasta w Jaśle, w tym tygodniu zagłosować będzie można tradycyjnie, za pomocą kart do głosowania, w następujących godzinach:

10 grudnia (poniedziałek) – od 8.00 do 17.00

11 - 13 grudnia (wtorek-czwartek) – od. 8.00 do 16.00

14 grudnia (piątek) – od 7.30 do 17.00

15 grudnia (sobota) – od 8.00 do 13.00 

Przypominamy, że głosować można także internetowo przez elektroniczny formularz na stronie: www.konsultacje.um.jaslo.pl  (konieczna jest pełna rejestracja, a nie uproszczona).

Osobom chcącym skorzystać z głosowania za pomocą formularza elektronicznego odradzamy korzystanie z urządzeń mobilnych (smartfony, tablety). Jednocześnie informujemy, że głosy są na bieżąco kontrolowane i sprawdzane, a w przypadku oddania głosów w sposób nieuprawniony są one na bieżąco anulowane. Apelujemy również, aby nie odkładać głosowania na ostatnią chwilę. 

W przypadku kłopotów w procesie rejestracji elektronicznej prosimy o kontakt z informatykami urzędu  – tel. 13 44 86 330.

Urząd Miasta w Jaśle

 

Liczba odsłon: 1392


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~CoToDa  |  poniedziałek, 10 grudnia 2018 21:01
Komentarz nie na temat
#2  ~ciekawy  |  poniedziałek, 10 grudnia 2018 14:45
Czy to prawda, że Pani Agata Koba ma zastąpić Elwirę Musiałowicz-Czech?
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019