niedziela, 21 lipca 2019, imieniny: Daniel, Paulina
Artykuły
Straż Miejska dla dzieci
13 września 2018 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło

Dnia 9 września 2018r. Straż Miejska w Jaśle uczestniczyła w dwóch piknikach rodzinnych na os. Kopernika oraz w Zespole Szkół Społecznych w Jaśle i przygotowała na tą okazje wiele atrakcji. Mundurowi w tym dniu gościli oczywiście z miasteczkiem ruchu drogowego Autochodzik, kącikiem dla najmłodszych, w tym foto-ścianką i malowankami.

 

Dużym zainteresowaniem dzieci cieszyła się gra planszowa XXL  „Zostań mistrzem bezpieczeństwa”. Dla wszystkich uczestników pikniku, którzy odwiedzili namiot profilaktyczny i wzięli udział w zabawie, strażnicy przygotowali słodki poczęstunek i drobne upominki.

Od dzieci otrzymaliśmy w tym dniu mnóstwo uśmiechu, a od rodziców usłyszeliśmy, że ich pociechy cieszą się z możliwości edukacji w formie zabawy, bo przecież to właśnie przy niej mogą najłatwiej się uczyć.

 

SM Jasło 

Liczba odsłon: 893


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Śmiertelny wypadek w Szebniach koło Jasła
20 lipca 2019
Dziś w Szebniach koło Jasła doszło do śmiertelnego wypadku. Około godziny 17:00 na przejeździe kol..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019