poniedziałek, 25 marca 2019, imieniny: Dyzma, Ireneusz
Artykuły
SIATKARKI ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4 W JAŚLE CZWARTYM ZESPOŁEM WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO W MINIPIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT!
15 maja 2018 | Dział: Sport | Region: Miasto Jasło

 

W dniu 14.05.2018 roku w Nowej Dębie odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w minipiłce siatkowej. Nasza reprezentacja w wyniku losowania w meczu półfinałowym mierzy się z gospodarzem turnieju i późniejszym mistrzem Sp nr 2 Nowa Dęba. Atut własnej hali i mocny doping pomaga zespołowi z Nowej Dęby i przegrywamy mecz 2:0 po walce tylko w pierwszym secie .

W drugim półfinale niezwykle zacięty bój stoczyły siatkarki z Sp nr 6 z Mielca i Sp nr 15 z Przemyśla, 2:0 wygrywa Mielec i w meczu o brązowy medal spotykamy się z Przemyślem. Mając świadomość że stawką jest brązowy medal dziewczyny wychodzą bardzo mocno zmotywowane.

W pierwszym secie gramy bardzo dobrze , kontrolujemy przebieg gry i wygrywamy do 21. Drugiego seta przegrywamy i o wszystkim zadecyduje   tie –break. Początek seta udany dla nas i prowadzimy 3:0, ale Przemyśl nie daje za wygraną i doprowadza do remisu 5:5. Dalsza część meczu to bardzo zacięta walka i gra punkt za punkt. Niestety pod koniec seta lepiej nerwy opanowały siatkarki z Przemyśla i zwyciężyły seta 15:12. Jesteśmy czwartym zespołem Podkarpacia.

Zespół wystąpił w składzie : Zuzanna Bernacka, Oliwia Poniatowska, Laura Sajdak, Alicja Szopa, Zuzanna Marek, Martyna Marszałek, Julia Wietecha , Paulina Bilska, Natalia Gomuła , Oliwia Pykosz.

Zespół prowadził Grzegorz Janusz , Dominik Kowalski a kierownikiem drużyny był Marcin Wietecha.

 

Liczba odsłon: 890


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Prostota i uważność - święto poezji w Bibliotece
23 marca 2019
  21 marca 2019 r. z okazji Światowego Dnia Poezji Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle przygo..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019