wtorek, 23 października 2018, imieniny: Ignacy, Roman
Artykuły
Mikołaj z orszakiem w ZST
07 grudnia 2017 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

 

6 grudnia do Zespołu Szkół Technicznych zawitał przez rok oczekiwany gość; Mikołaj w towarzystwie aniołka i diabła. Przynieśli ze sobą masę słodkości, których jednakowoż nie rozdawali za darmo. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele musieli wykazać się wiedzą przedmiotową i ogólną, rozwiązując zabawne zagadki. Nikt nie pozostał bez nagrody, gdyż wszyscy byli niezmiernie grzeczni i mądrzy. Jako że każdy w tym dniu mógł zostać Mikołajem, uczniowie i nauczyciele paradowali tego dnia w Mikołajowych czapeczkach.

Dobrą zabawę połączono z akcją charytatywną: Górą Grosza. Hojność społeczności szkolnej przeszła wszelkie oczekiwania; zebrane grosze ważą 6.90 kg, a po przeliczeniu zostaną przeznaczone na potrzeby dzieci z rodzinnych domów dziecka.

W Mikołaja brawurowo wcielił się Filip Wójtowicz z klasy 2Tc, diabła bez wysiłku odgrywał Paweł Biel, z 2Ta, a najsłodszym aniołkiem była Katarzyna Ślusarczyk z klasy 2Tc.

Całą akcję koordynował Samorząd Szkolny pod opieką p. Iwony Wiśniewskiej i p. Anny Kijak, który zaprasza do zabawy również w przyszłym roku.

Samorząd ZST

 

 

Liczba odsłon: 1248


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
PIS zwyciężył do Rady Powiatu w Jaśle
22 października 2018
Rozkład sił w Radzie Powiatu w Jaśle: Prawo i Sprawiedliwość – 13 mandatów, Porozumieni..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2018