poniedziałek, 11 grudnia 2017, imieniny: Daniela, Julia
Artykuły
Sukces jasielskiej nauczycielki - Nauczyciel na Medal - Aneta Banaś uczy w Zespole Szkół Społecznych im. Adama Mickiewicza w Jaśle
20 listopada 2017 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Społeczność uczniowska Zespołu Szkół Społecznych im. Adama Mickiewicza w Jaśle jest dumna z sukcesu Pani Anety Banaś - nauczycielki klas I - III, która w tej kategorii zdobyła pierwsze miejsce w powiecie jasielskim i tym samym zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego.

Aneta Banaś - nauczyciel w Zespole Szkół Społecznych im. Adama Mickiewicza w Jaśle 

Zdobywając 2808 głosów, pokonała rywali zajmując 1 miejsce  w województwie podkarpackim.

To dla nas zaszczyt i wyjątkowe wyróżnienie, że wśród naszego grona pracuje Nauczyciel na Medal.

 

Z.S.S im. A. Mickiewicza w Jaśle

 

 

Liczba odsłon: 3276


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~majka  |  sobota, 25 listopada 2017 12:13
Dokładnie...warto pisać i zamieszczać pozytywne informacje i cieszyć się, ze są ludzie, którzy wnoszą cos dobrego w nasze życie...
#2  ~robo  |  piątek, 24 listopada 2017 23:56
bardzo dziękujemy redaktorowi wirtualnego jasła że umieścił ten artykuł bo to przecież jest się czym pochwalić zwycięstwem w województwie a gdzie jasło ... cisza bo upada.
#3  ~lorek  |  czwartek, 23 listopada 2017 15:50
Gratulacje!!!
#4  ~gixa  |  czwartek, 23 listopada 2017 15:44
Gratulacje!!!!
#5  ~norek  |  czwartek, 23 listopada 2017 12:06
Spadaj, trollu do swojej nory. Nie możesz przeżyć, że szkoła ma nabór i mimo wysiłków twoich "panów", nie udało się jej zaorać. Wszyscy będziemy kibicować dragoness podczas rozprawy sądowej, gdy ona zaora ciebie i inne głupki.
#6  ~do@dragoness  |  czwartek, 23 listopada 2017 10:09
Proszę sobie poszukać na wszystkich portalach, dla takiej "mądrej" rzeczniczki ZST, to nie powinien być problem. Jaki anonimowy troll, jak Pani może tak o sobie ? Widzę, że jest także Pani dyrektorem, tego czegoś potocznie nazywanego szkołą. Wstyd i pośmiewisko.I proszę przestać szczekać, bo tylko szczekanie i miauczenie jakoś Pani wychodzi.
#7  ~alex  |  środa, 22 listopada 2017 21:02
Gratulujemy!!! Jesteśmy dumni, ze mamy tak wspaniałą nauczycielkę:)
#8  ~dragoness  |  środa, 22 listopada 2017 20:06
Można prosić link do tych wywiadów, żródło? Cytacik jakiś? Czy jak zwykle bezpodstawne szczekanie anonimowego (już niedługo) trolla? Aha, i które szkoły z województwa dostały dużo więcej dofinansowania z projektów? Może granty z Fundacji Gene Haasa tak jak ZST już drugi raz? Dla zainteresowanych RZETELNYMI informacjami, podaję link http://zstjaslo.pl/viewpage.php?page_id=29 Pozdrawiam serdecznie i nieodmiennie życzę zdrowia. A dla lauteatki ponawiam gratulacje.
#9  ~renax  |  środa, 22 listopada 2017 12:58
Super....głosowaliśmy na Panią :* GRATULUJEMY
#10  ~do@dragoness  |  środa, 22 listopada 2017 12:50
Właśnie prawda boli Panią rzecznik prasową, troliczkę ZST. Sam ......... Sepioł się chwalił w wywiadach, jak to wicewojewoda mu pomógł. Wstyd i kłamstwo i jeszcze raz wstyd. Szkoda, że sąsiedni portal upada i czeka na zawieszenie działalności w czym wielka Pani zasługa.
#11  ~Marek  |  środa, 22 listopada 2017 12:00
Gratulacje / dalszych sukcesów zawodowych oby tak dalej. Już sie nie mogę doczekać kiedy będzie uczyć Pani moje dziecko. pozdrawiam
#12  ~Krzysztof  |  środa, 22 listopada 2017 11:55
Love Powodzenia i dalszych sukcesow - Jest Pani profesjonalna w tym co Pani robi. Jeszcze raz gratuluje
#13  ~dragoness  |  środa, 22 listopada 2017 11:50
Strasznie boli, prawda? I tzeba pisać bzdury, że nie powiem wprost kłamstwa, aby poprawić sobie humor? Nota bene, na sąsiednim portalu grunt się pod nogami pali, trolliczek przeniósł się tutaj? Poziom realizacji projektu, napisanego przez dwoje nauczycieli naszej szkoły i zatwierdzony przez zarząd pod kierownictwem p. Sepioła znajduje się na stronie ZST. Czytaj, dziecko i płacz.
#14  ~Piotr  |  środa, 22 listopada 2017 11:46
Wspaniały pedagog - gratulacje życzę dalszych sukcesów
#15  ~do@dragoness  |  środa, 22 listopada 2017 08:45
Napisała Pani 20 PAŹDZIERNIKA NA FB "Mój kolega prowadzi w powiecie......" i co ? Żeby wygrać........
#16  ~do@dragoness  |  środa, 22 listopada 2017 08:37
Pracownia z projektu, którego nikt nie umiał napisać i gdyby wojewoda Lechowski nie pomógł osobiście załatwić, nie było by nic.Inne ZST z województwa dostały dużo więcej. Wiadomo kto był wtedy "starostą". Pytanie i śmieszne i straszne- gdzie wcześniej i na czym, uczyli się uczniowie?
#17  ~Robex  |  wtorek, 21 listopada 2017 20:19
Dobrze że ktoś z Jasła wygrał - dalszych sukcesów i powodzenia
#18  ~Ewa  |  wtorek, 21 listopada 2017 20:13
Gratulacje - dalszych sukcesów życzę
#19  ~Mama  |  wtorek, 21 listopada 2017 19:19
Dziękujemy za wszystko co Pani robi dla naszych dzieci . Dla nas już dawno Pani wygrała.
Gratulujemy
#20  ~dragoness  |  wtorek, 21 listopada 2017 19:04
@ZSS
Może dlatego, że kategoria obejmowała podstawówki, "geniuszu"? Poczytaj sobie o nowej pracowni w naszej szkole, to cię żółć zaleje już dokładnie. A koleżance z całego serca gratuluję. Takie nagrody są najwartościowsze.
#21  ~Mariusz  |  wtorek, 21 listopada 2017 18:44
Brawo - Gratulacje
#22  ~Rodzic  |  wtorek, 21 listopada 2017 18:30
Przepraszam za pomyłkę : Jak nikt inny w tej szkole - zasługuje Pani na tą nagrodę ! - Nic tak nie boli jak kogoś sukces. Bardzo mi przykro ze Pani ( ha ha ha ) nie ma takiego męża jak Pani.
#23  ~do rodzica  |  wtorek, 21 listopada 2017 18:10
ty jesteś chyba pijany a do tego naucz się pisać
#24  ~ZSS  |  wtorek, 21 listopada 2017 12:01
Gratulacje! Dobrze,że nie ktoś z nauczycielstwa ZST pośmiewiska województwa.
#25  ~ Rodzic  |  wtorek, 21 listopada 2017 11:02
Jak nikt inny w tej szkole nie zasługuje Pani na tą nagrodę ! - Nic tak nie boli jak kogoś sukces. Bardzo mi przykro ze Pani ( ha ha ha ) nie ma takiego męża jak Pani.
#26  ~do ha ha  |  wtorek, 21 listopada 2017 08:31
zazdrosny to ty jesteś i do tego w błędzie jest bardzo lubiana i szanowana a to cię gryzie
#27  ~Ha ha ha  |  poniedziałek, 20 listopada 2017 23:22
Chciałbym zobaczyć rachunek za telefon męża i będzie wiadomo dlaczego pani dostała tyle głosów bo raczej nie od rodziców dzieci albo samych dzieci. Proste
#28  ~arel  |  wtorek, 21 listopada 2017 00:28
Super!!! Już dawno medal powinna Pani dostać!!!
#29  ~PREMIUM  |  poniedziałek, 20 listopada 2017 21:06
uczestnik Plebiscytu może oddać dowolną liczbę głosów i tym samym uzyskać dostęp do dowolnej ilości e-wydań, przy czym każdorazowe kolejne wysłanie SMS pod numer 72355 powoduje ponowne pobranie opłaty w wysokości 2,46 zł brutto

Czytaj więcej: http://www.gk24.pl/plebiscyty/nauczyciel-na-medal/a/regulamin-plebiscytu-nauczyciel-na-medal-edycja-2017,12567728/ ;P
#30  ~filcoki starosty  |  poniedziałek, 20 listopada 2017 20:46
XXI wiek!!!jak mówi mój leciwy sąsiad pan Edzio:panie... tera to te internety mają taką siłe że jakby za Wałęsy były to by nie musiał przez płoty skakać...poklikoł by ...i by po komunie raz dwa było!!! ;P
#31  ~kora  |  poniedziałek, 20 listopada 2017 20:15
Pani Anetko serdecznie gratulujemy i mimo że to niewielka szkoła jest Pani WIELKA a swoją łagodnością , uczciwością,konsekwencją zarazem jest Pani wymagającym wychowawcą zjednała sobie Pani tak ogromną rzeszę uczniów i ich rodziców i nie tylko GRATULUJEMY.
#32  ~xe  |  poniedziałek, 20 listopada 2017 19:54
W przyszłym roku zwycięży Pani Leśniak
#33  ~Piotr  |  poniedziałek, 20 listopada 2017 15:10
Nauczyciel z pasją których mało , życie dalszych sukcesów.
#34  ~Grrg  |  poniedziałek, 20 listopada 2017 14:52
Gratulacje Pani Anetokto jak kto ale Pani w pełni zasługujemy to wyróżnienie !
#35  ~sła  |  poniedziałek, 20 listopada 2017 14:41
Porządna szkoła i nauczyciele - tak trzymać
#36  ~Znajomy  |  poniedziałek, 20 listopada 2017 14:34
Pełen sukces. Wiedza poparta urodą. Gratuluję!
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Co łączy wójta Gminy Brzyska Rafała Papciaka z burmistrz Kołaczyc Małgorzatą Salacha
11 grudnia 2017
6 grudnia 2017 roku Gmina Kołaczyce podpisała list intencyjny z Gminą Brzyska dotyczący chęci wsp&oa..