niedziela, 07 czerwca 2020, imieniny: Antoni, Jarosław
Artykuły
Koronawirus na Podkarpaciu - AKTUALIZACJA
25 marca 2020 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Koronawirusy  to rodzina wirusów, które zawierają szczepy powodujące potencjalnie śmiertelne choroby u ssaków i ptaków. Koronawirus Wuhana jest odpowiedzialny za ciężki zespół ostrego oddechu, który może spowodować i powoduje śmierć ludzi.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono kolejne 4 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-COV-2 w województwie podkarpackim. (Razem mamy teraz 43). Pierwszy - to starszy mężczyzna z powiatu rzeszowskiego w stanie dobrym hospitalizowany aktualnie, drugi - młoda kobieta z powiatu mieleckiego w stanie dobrym hospitalizowana, trzeci - kobieta w sile wieku stan dobry z powiatu przemyskiego hospitalizowana oraz czwarty - starsza kobieta z powiatu leżajskiego w poważnym stanie hospitalizowana – informuje Małgorzata Waksmundzka-Szarek, Rzecznik Prasowy Wojewody Podkarpackiego.

Red. 

 

 

Liczba odsłon: 1728


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~Rosnie  |  środa, 25 marca 2020 18:13
Ludzie siedzieć w domach
#2  ~glen  |  środa, 25 marca 2020 15:26
po co chodzą ci ludzie , jest zakaz opuszczania mieszkań.......
#3  ~DLACZEGO  |  środa, 25 marca 2020 14:58
Dlaczego w Polsce robi się tak mało testów ????????????????????????????????????????????????????/ Ile osób chodzi ulicami nie wiedząc o tym, że jest zakażonych koronawirusem???????
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
DZISIAJ ŚWIATOWY DZIEŃ ROWERU
04 czerwca 2020
Światowy Dzień Roweru obchodzony jest od 2018 roku. Ideą tego dnia jest promowanie roweru jako nieza..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2020