środa, 19 czerwca 2019, imieniny: Borzysław, Gerwazy
Artykuły
Kogo wybiorą mieszkańcy Jasła i powiatu jasielskiego - Marię Kurowską, czy Bogdana Rzońcę ?
11 marca 2019 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

W sobotę w Jasionce koło Rzeszowa odbyła się konwencja Prawa i Sprawiedliwości, gdzie została przedstawiona lista kandydatów do Parlamentu Europejskiego z województwa Podkarpackiego. Listę otwiera europoseł  Tomasz Poręba. Z Jasła i powiatu jasielskiego kandydują dwie osoby. Na drugiej pozycji jest poseł Bogdan Rzońca z Jasła, a dziewiątej była burmistrz Jasła, a obecnie członek Zarządu Województwa Podkapackiego Maria Kurowska. 

Maria Kurowska - kandydat do Parlamentu Europejskiego 

Już w maju dowiemy się, czy mieszkańcy Jasła i powiatu jasielskiego oddadzą głos na Marię Kurowską, czy Bogdana Rzońcę? W ostatnich wyborach samorządowych Maria Kurowska zdobyła 22 027 głosów, jako kandydatka do Sejmiku Województwa Podkarpackiego. 

Bogdan Rzońca - kandydat do Parlamentu Europejskiego 

Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości z Podkarpackiej listy w wyborach do Parlamentu Europejskiego

  1. Tomasz Poręba - poseł do Parlamentu Europejskiego

  2. . Bogdan Rzońca – poseł RP z Jasła  

  3.  Ewa Leniart - Wojewoda podkarpacki

  4.  Piotr Pilch - Marszałek

  5.  Krystyna Wróblewska – posłanka 

  6.  Kazimierz Gołojuch – poseł 

  7.  Teresa Pamuła – radna Sejmiku Województwa Podkarpackiego

  8.  Stanisław Kruczek - Członek Zarządu WP 

  9. Maria Kurowska - z Dąbrowki koło Jasła - Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego 

  10. Janina Sagatowska – Senator RP

Stanisław Grzywacz Na kogo oddasz głos w najbliższych wyborach do Sejmu - Weź udział w ankiecie, strona główna zakładka "SONDA"

Liczba odsłon: 3248


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~głosuje  |  wtorek, 12 marca 2019 17:46
Nie ma na to reguły wszystko zależy od nas - wyborców
#2  ~Jaśniewiedząca  |  wtorek, 12 marca 2019 15:01
Prawda jest taka, że liczy się pierwsza 3 i tylko ona ma szanse.. 4, 5 miejsce - gorzej. No a to które przypadło Kurowskiej, to chyba nie trzeba mówić.... To nie wybory do Sejmu... a poza tym przypominam, że Boguś i z 8 wszedł z II wynikiem do Sejmu, więc jak ma dwójkę to będzie raczej ogień... :D
#3  ~Nikki  |  wtorek, 12 marca 2019 14:09
Tradycyjnie wybierzmy osobę skrajnie niekompetentna, nie znającą żadnych języków, nie potrafiacą się dogadać w najprostrzych sprawach (o trudniejszych nie wspomnę), której jedynym zadaniem będzie posłuszne podnoszenie ręki na sygnał kogoś wazniejszego no i sprawdzanie stanu konta co miesiąc.
#4  ~op  |  wtorek, 12 marca 2019 12:07
Czyli co? Bić różańcem przeciwników?
Fakt .Polski na inna broń nie stać- wszystko juz rozdane.
#5  ~ok  |  wtorek, 12 marca 2019 09:52
Największą bronią i obroną w 21 wieku jest właśnie różaniec i jak przyjdzie zwycięstwo to tylko przez różaniec. Życzymy z całego serca zwycięstwa Pani Mario
#6  ~ok  |  wtorek, 12 marca 2019 09:51
Największą bronią i obroną w 21 wieku jest właśnie różaniec i jak przyjdzie zwycięstwo to tylko przez różaniec. Życzymy z całego serca zwycięstwa Pani Mario
#7  ~kandydaci  |  wtorek, 12 marca 2019 09:45
oboje wspaniali kandydaci - wstyd
#8  ~oi  |  wtorek, 12 marca 2019 08:03
..."Pani Maria .... mówi z dykcją i to będzie miało duży wpływ na wynik"...
i zna świetnie jezyki obce , bedzie potrafic cos powiedzieć.
Ludziska mamy 21 wiek - potrzeba ludzi do działania, a nie do lansu z różańcem w reku na wałach.
#9  ~wyborca  |  wtorek, 12 marca 2019 07:14
Kurowska wygra jestem pewien rumiany nie ma szans
#10  ~ABC  |  poniedziałek, 11 marca 2019 20:59
Tylko Bogdan Rzońca, kompetentny gość i świetny polityk !
#11  ~Pietrek Patryk  |  poniedziałek, 11 marca 2019 20:35
Pani Kurowska nie jest już wicemarszalkiem więc należy zmienić tablice informacyjna na biurze bo tylko wprowadza w błąd. Ciekawe czy przypadkiem...
#12  ~obser.  |  poniedziałek, 11 marca 2019 17:53
Pani Maria jest sympatyczniejsza uśmiechnięta życzliwa mówi z dykcją i to będzie miało duży wpływ na wynik
#13  ~as  |  poniedziałek, 11 marca 2019 15:27
redaktorze a ile glosow do sejmu zdobyl Posel Rzonca? zapomnial pan chyba dopisac?
#14  ~Zzz  |  poniedziałek, 11 marca 2019 14:30
Maria Kurowska, jest klasycznym przykładem wadliwej konstytucji- która to preferuje osoby skrajnie niekompetentne do pełnienia funkcji publicznych....
#15  ~suchy38  |  poniedziałek, 11 marca 2019 14:19
moim zdaniem Rzońca jest bardziej znany w województwie i szkoda rozdzielać włosa na dwoje
#16  ~Jaslanin  |  poniedziałek, 11 marca 2019 14:17
Tylko Biedron 😀😀
#17  ~Jola  |  poniedziałek, 11 marca 2019 14:12
Tylko Rzonca! 2 miejsce na liscie oznacza ze duzo znaczy w Pis. Kurowska jest z Solidarnej Polski i wiele nie zdziala. Parytet jest to mysieli wstawic kobite na liste.. miejsce mowi samo za siebie o szansach i ocenie ukladajacych listy
#18  ~Xxx  |  poniedziałek, 11 marca 2019 13:18
Boguś działa w terenie tam ma duże poparcie myślę że z 60 tys głosów zgarnie
#19  ~dragoness  |  poniedziałek, 11 marca 2019 12:53
Wybór jak między dżumą a cholerą.
#20  ~robi  |  poniedziałek, 11 marca 2019 12:49
Tylko kandydaci z listy WIOSNA Roberta Biedronia.
#21  ~marecki  |  poniedziałek, 11 marca 2019 12:26
mocne wyzwanie wobec Łukacijewskiej i PO.
#22  ~Jasło 3  |  poniedziałek, 11 marca 2019 12:18
Piotra Pilch
#23  ~Efka  |  poniedziałek, 11 marca 2019 11:52
Wybór jest jeden, prosty - poseł Bogdan Rzońca!
#24  ~wyborca  |  poniedziałek, 11 marca 2019 11:50
Tylko Maria Kurowska!!! Broń Panie Boże Wszechmogący przed Bogdanem Rzońcą!!!
#25  ~reality  |  poniedziałek, 11 marca 2019 11:25
To wytłuszczenie nazwiska Kurowskiej to żenada po prostu..... Z 9 miejsca nikt nie ma szans wejść, zwłaszcza ktoś, kto poza Jasłem nie jest znany...
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Pokrzywy w centrum Jasła - Ludzie płacą podatki, a co robi jasielska władza?
19 czerwca 2019
Dorodne pokrzywy pokrywają działkę w centrum Jasła. Rosną w odległości kilkunastu metrów od P..