środa, 17 sierpnia 2022, imieniny: Angelika, Anita
Artykuły
Klub Ludzi z Pasją JDK zaprasza: Pergaminowe fascynacje Grażyny Jaśko
12 stycznia 2022 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

Na pierwsze spotkanie w nowym 2022 roku Klubu Ludzi z Pasją Jasielskiego Domu Kultury zaprosił Grażynę Jaśko, której pasją stało się rękodzieło artystyczne. Spotkanie odbędzie się 18 stycznia (wtorek) o godz. 17.00 w sali multimedialnej JDK.

Grażyna Jaśko z zawodu jest nauczycielką nauczania zintegrowanego w jasielskim Zespole Szkół Miejskich nr 5. Od lat z pasją uprawia: haft, bibułkarstwo, zdobienie pisanek, decoupage i quiling, a ostatnio zafascynowała się techniką pergaminową i głównie jej poświęca swój czas, tworząc precyzyjne arcydzieła. Stała się tak biegła w tej sztuce, że zdobyła certyfikat nauczyciela pergamano i podejmuje się uczenia innych.

Prace Grażyny Jaśko prezentowane były w wielu miejscach, m.in. można je było podziwiać na biennale sztuki ludowej i nieprofesjonalnej w JDK oraz na cyklicznych wystawach haftu w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi.

Podczas spotkania Klubu Ludzi z Pasją JDK artystka rękodzieła podzieli się z klubowiczami swoimi pergaminowymi fascynacjami.

Uczestników spotkania obowiązywać będą wytyczne sanitarno-epidemiologiczne, z którymi można zapoznać się na stronie internetowej JDK, w na bieżąco aktualizowanej zakładce „Procedury bezpieczeństwa w Jasielskim Domu Kultury w okresie epidemii koronawirusa covid-19.

Wstęp na spotkanie wolny; liczba miejsc ograniczona.

(jdk)

 

 

Liczba odsłon: 1265


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Z Jasła odchodzi zawsze uśmiechnięta siostra Karina Pawłowska i myśliciel ksiądz Zbigniew Kraska
16 sierpnia 2022
Decyzją księdza biskupa Jana Wątroby, po trzech latach pracy w Kolegiackiej Parafii pw. Wn..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2022