poniedziałek, 22 lipca 2019, imieniny: Bolesława, Maria Magdalena
Artykuły
Karnawałowy wieczór w JDK
14 lutego 2019 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

 

Największe przeboje Abby i Boney M zabrzmiały podczas karnawałowego koncertu, jaki miał miejsce w ostatni wtorek (12 lutego) w Jasielskim Domu Kultury. Przeboje popularnych w latach 70. i 80. XX wieku zespołów, wykonali artyści z Teatru Rozrywki w Chorzowie oraz Teatru Zagłębia w Sosnowcu.

Koncert rozpoczęto od największego przeboju ABBY, którym zespół wygrał w 1974 roku Eurowizję – Waterloo. Podczas wydarzenia artyści weszli w interakcję z widzami, wciągając ich do wspólnej zabawy. Nie obyło się bez popularnego „węża”, który przemknął przez salę widowiskową JDK oraz wspólnych tańców zarówno na scenie, jak i poza nią. Przybyli wysłuchali m.in. takich hitów szwedzkiej formacji jak: „Dancing Queen”, „SOS”.„Super Trouper”, „Honey, Honey”, czy „Mamma Mia”. Następnie artyści sięgnęli po repertuart zachodnioniemieckiej grupy Boney M. Słuchacze doskonale bawili się w rytm przebojów: „Daddy Cool”, „Brown Girl in the Ring”, „Rivers of Babylon” oraz „Sunny”. Żywiołowo reagująca publiczność sprawiła, że nie obyło się bez bisów. Był to znakomity karnawałowy wieczór, który przypadł do gustu fanom obu zespołów.

pch (JDK)

 

Liczba odsłon: 912


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Śmiertelny wypadek w Szebniach koło Jasła
20 lipca 2019
Dziś w Szebniach koło Jasła doszło do śmiertelnego wypadku. Około godziny 17:00 na przejeździe kol..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019