niedziela, 15 grudnia 2019, imieniny: Celina, Ignacy
Artykuły
Jeżeli zostanę wybrana posłem, to ponownie otworzę biuro poselskie w Jaśle - mówi posłanka Joanna Frydrych z PO
10 sierpnia 2019 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Tylko dwa lata otwarte było biuro poselskie posłanki  Platformy Obywatelskiej Joanny Frydrych w Jaśle przy ulicy Kościuszki 6.  W  kwietniu 2017 roku w otwarciu biura brał udział  przewodniczący Klubu Parlamentarnego Platformy Obywatelskiej Sławomir Neumann.

Joanna Frydrych - posłanka z ramienia PO 

Co w 2017 roku mówił przewodniczący Klubu Parlamentarnego Platformy Obywatelskiej Sławomir Neumann

- Zawsze jest miło, kiedy mogę przyjechać na otwarcie biura poselskiego.To zawsze pokazuje aktywność i pokazuje pracę w terenie. Wierzę, że to biuro będzie tym miejscem, które będzie skupiało ludzi,  którzy chcą normalnej Polski -  chcą Polski, która jest otwarta, która chce pomagać wszystkim swoim obywatelom  - stwierdził przewodniczący Neumann.

- To jest miejsce dla wszystkich tych, którzy uważają,  że te 17 miesięcy,  to zły czas dla Polski, czas złych rządów. To jest miejsce, które mam nadzieję, że będzie można poważnie rozmawiać o samorządzie oraz  nowych wyborach i nowych wyzwaniach.  Chcemy, żeby było to miejsce, które wszystkich tych ludzi, którzy chcą bronić polskiego samorządu będzie mogło skupiać i tu w Jaśle będzie można o tym rozmawiać. Jestem przekonany, że  Pani poseł będzie tutaj dobrym "takim duchem" tego miejsca i doprowadzi do wielu dobrych spotkań- mówił Sławomir Neumann.

Co w 2017 roku mówiła posłanka Joanna Frydrych 

Jasło nie jest mi obojętne, ponieważ prawie od dwudziestu lat jestem związana z tym miejscem zawodowo. Dla mnie jest to ogromny zaszczyt i radość, że właśnie tu mogę otworzyć biuro. Miasto Jasło i powiat jasielski nie są łatwym terenem dla Platformy Obywatelskiej. Jednakże są tutaj aktywni mieszkańcy oraz nasi działacze i wyborcy, którzy pozostają nam wierni, a my jesteśmy tutaj po to, aby ich wspierać. Biuro w Jaśle będzie otwarte na w każdy piątek, cztery razy w miesiącu - stwierdziła w 2017 roku  Joanna Frydrych.

Sławomir Neumann -  przewodniczący Klubu Parlamentarnego Platformy Obywatelskiej 

Jakie są powody likwidacji biura poselskiego PO w Jaśle - o to zapytaliśmy posłankę Joannę Frydrych 

Szanowny Panie Redaktorze,

- Dziękuję za czujność. Tak, potwierdzam zamknięcie biura poselskiego w Jaśle. W związku z kończącą się kadencją Sejmu i koniecznością złożenia sprawozdań finansowych jestem zobowiązana do rozliczenia biur poselskich i przedłożenia dokumentacji w Kancelarii Sejmu. Mam nadzieję, że mieszkańcy Jasła, jak również całego okręgu wyborczego, obdarzą mnie zaufaniem w najbliższych wyborach parlamentarnych i będę mogła kontynuować swoją pracę jako Poseł na Sejm. Jeśli tak się stanie biuro poselskie w Jaśle zostanie ponownie otwarte - podała nam posłanka Joanna Frydrych. 

Stanisław Grzywacz 

Liczba odsłon: 3867


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~xd  |  sobota, 10 sierpnia 2019 17:20
niepotrzebne
#2  ~Dwrtyu  |  sobota, 10 sierpnia 2019 16:49
Tonie prawda pani poseł mija się z prawdą
#3  ~tak bym  |  sobota, 10 sierpnia 2019 10:47
chciał żeby pani otwarła biuro. Nie mogę bez tego biura żyć.
#4  ~nick  |  sobota, 10 sierpnia 2019 08:14
A oprócz otwarcia biura zrobi pani coś jeszcze dla Jasła ???????
#5  ~ccc  |  sobota, 10 sierpnia 2019 06:20
To gdzie teraz będzie się spotykał Irek z Adamem i Piotrkiem?????????
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Poświęcony odcinek drogi z Kołaczyc do Brzysk - Kolejna droga zmodernizowana przez Adama Pawlusia
14 grudnia 2019
 Dziś  14 grudnia br. (sobota) w Kłodawie odbyło  się uroczyste przekazanie do użytko..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019