wtorek, 26 września 2023, imieniny: Cyprian, Euzebiusz
Artykuły
Jest praca w Magurskim Parku Narodowym w Krempnej
15 września 2023 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Magurski Park Narodowy w Krempnej prowadzi nabór na stanowisko  mechanika naprawy maszyn i urządzeń leśnych oraz stanowisko specjalisty ds. Administracji.

Norbert Kieć - dyrektor MPN

Do zadań wykonywanych przez mechanika naprawy maszyn i urządzeń leśnych oraz pojazdów samochodowych będzie należało wykonywanie wszelkich prac związanych z konserwacją i obsługą techniczną pojazdów silnikowych.

Termin składania dokumentów  do 25 września 2023 roku.

Przewidywane zarobki :

Mechanik naprawy maszyn i urządzeń leśnych oraz pojazdów samochodowych-  kategoria zaszeregowania VII-XI. Wynagrodzenie w VII kategorii 2210-4640.

Minimalne wynagrodzenie od stycznia 2024 roku to 4242 złote.

Magurski Park Narodowy prowadzi również nabór na stanowisko specjalisty ds. Administracji.

Zakres zadań wykonywanych przez specjalistę ds. Administracji : wykonywanie kosztorysów inwestorskich, wykonawczych i rozliczenie wykonywanych robót oraz przygotowywanie dokumentów związanych z realizowanymi pracami budowlanymi, organizowanie i przeprowadzanie remontów prowadzonych w systemem zleconym.

Termin składania dokumentów do 29 września 2023 roku.

Przewidywane zarobki: 

Specjalista ds. Administracji -  kategoria zaszeregowania XI-XIV. W XI kategorii 2680-5920. Specjalista 1/5 lub 2/5 etatu. Wynagrodzenie będzie uzależnione od wielkości etatu. Minimalne wynagrodzenie od stycznia 2024 roku to 4242 złote.

 

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu : 13 44 14 099 wew. 109.

Red.

 

Liczba odsłon: 1051


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~leśnicy co wy na to  |  sobota, 16 września 2023 08:55
Najpierw zróbcie porządek z tą dziczą w lasach waszego "parku". Przed tzw. parkiem można było wraz z małymi dziećmi zbierać piękne - pachnące poziomki, maślaki na Ciechani ..a teraz "strach się bać". W każdej "paryi" i nie tylko przewrócone próchniejące, zarobaczone drzewa. Wiem, wiem robaczki muszą być. Z dawnego zalewu w Krempnej pozostało kilka metrów mułu a środkiem snuje się stróżka zwana Wisłoką. To jest zwykłe szaleństwo. Szanowni Leśnicy - czy tak ma wyglądać gospodarka leśna, której uczyli Was na Akademiach Rolniczych ...ale widać też kompletną bezradność Wójta.
#2  ~emeryt  |  piątek, 15 września 2023 13:52
Ale oferta konkurencyjna. 2/5 etatu za 1700.00 brutto. Do tego dojazd. Po co tak robić, godziny nadliczbowe miejscowym pracownikom i sprawa rozwiązana. Wyzysk w biały dzień.
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Gliniarze z Warszawy mówią, że poseł Maria Kurowska z Jasła jest cudowna
25 września 2023
Dziś na płycie jasielskiego rynku poseł Maria Kurowska przebywała w towarzystwie gliniarzy z Warszaw..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2023