poniedziałek, 22 lipca 2019, imieniny: Bolesława, Maria Magdalena
Artykuły
Jasło z szansą na Oskara w branży mobile – Mobile Trends Awards 2018
08 lutego 2019 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

 

Niezależny kontroler o nazwie New Generation Controller (NGC) stworzony przez jaślanina Krzysztofa Wróblewskiego i jego zespół ma szansę otrzymać „Oskara” w branży mobile. Nagroda Mobile Trends Awards przyznawana jest markom, które z sukcesem tworzą i wdrażają projekty mobilne na najwyższym poziomie. Firma Matrix Dynamix Krzysztofa Wróblewskiego ze swoim projektem została nominowana w kategorii „start-up”.

New Generation Controller to innowacyjna koncepcja, która zamienia smartfon w uniwersalny kontroler do sterowania VR/AR/webVR (rzeczywistość wirtualna i rozszerzona) oraz urządzeniami RC (drony, samochody, Lego Mindstorms). Rozwiązanie NGC jest bezprzewodowe, do komunikacji i działania wymaga tylko telefonu. Zostało opatentowane i nadal prowadzone są prace nad jego rozwojem. Zachęcamy do obejrzenia filmu promocyjnego:

https://www.youtube.com/watch?v=1r_MSmzxC1o

Szczegóły dotyczące NGC i jego szerokich zastosowań znajdują się na stronie: http://www.matrixdynamix.com/

Mobile Trends Awards to nagrody przyznawane przez Kapitułę Konkursową złożoną z wybitnych ekspertów od lat związanych z branżą mobile. Wręczane są co roku firmom, które z sukcesem wdrażają i rozwijają technologie mobilne. Wyniki zostaną podane 7-8 marca, ale głosowanie internautów już się rozpoczęło i trwa tylko do 13 lutego. Głos można oddać jednorazowo za pośrednictwem FB na stronie: https://mobiletrendsawards.pl/mta/glosowanie

 

Życzymy wygranej!

Urząd Miasta w Jaśle

 

 

Liczba odsłon: 734


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Śmiertelny wypadek w Szebniach koło Jasła
20 lipca 2019
Dziś w Szebniach koło Jasła doszło do śmiertelnego wypadku. Około godziny 17:00 na przejeździe kol..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019