poniedziałek, 26 sierpnia 2019, imieniny: Joanna, Konstanty
Artykuły
Jasło : UCIEKAŁ PRZED POLICJANTAMI, BO BYŁ PIJANY
15 czerwca 2019 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Jasielscy policjanci zatrzymali 40-letniego kierowcę bmw. Mężczyzna na widok policyjnego radiowozu zawrócił i zignorował sygnały nakazujące zatrzymanie pojazdu. Mieszkaniec gminy Skołoszyn, swoją brawurową jazdę zakończył w Trzcinicy. Tam porzucił samochód, a swoją ucieczkę kontynuował pieszo. Był pijany, miał 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Dzisiaj około godziny 13, policjanci z referatu patrolowo - interwencyjnego, podczas wykonywanych czynności na ulicy Niegłowickiej w Jaśle, zwrócili uwagę na jadące od strony Dębowca, osobowe bmw. Kierujący widząc funkcjonariuszy i najprawdopodobniej chcąc uniknąć kontroli drogowej, zawrócił. Policjanci nabrali podejrzeń, że kierowca może być nietrzeźwy i natychmiast podjęli próbę zatrzymania samochodu. Jadąc za nim włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe, dając tym samym sygnał do zatrzymania. Kierujący zignorował wydawane polecenia i kontynuował ucieczkę.  

Po kilkunastu minutach pościgu mężczyzna wjechał na teren prywatnej posesji w Trzcinicy. W momencie kiedy jeden z funkcjonariuszy podbiegł do samochodu i próbował go zatrzymać, kierowca gwałtownie wycofał i nadal kontynuował jazdę. Po chwili porzucił pojazd i zaczął uciekać pieszo. Został zatrzymany przez policjantów wydziału ruchu drogowego, w chwili kiedy przechodził przez ogrodzenie jednej z prywatnych posesji. 

Zatrzymany 40-latek był pijany. Policyjny alkomat wskazał w jego organizmie 1,5 promila alkoholu.    

pw

 

 

 

 

Liczba odsłon: 1259


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Jasło - Międzynarodowe Dni Wina 2019
24 sierpnia 2019
W Jaśle trwają XIV Międzynarodowe Dni Wina.  Na jasielskim rynku swoje stoiska przygotował..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019