poniedziałek, 25 marca 2019, imieniny: Dyzma, Ireneusz
Artykuły
Jasło : Spacer badawczy, kawiarnia obywatelska, ankieta – konsultacje dotyczące Centrum Techniki
12 kwietnia 2018 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

 

W najbliższy piątek i sobotę (13 i 14 kwietnia) odbędą się dwie formy konsultacji z mieszkańcami dotyczące Centrum Techniki, Kultury i Przedsiębiorczości w Jaśle. 13 kwietnia zapraszamy do kawiarni obywatelskiej, a 14 kwietnia na spacer badawczy. W wolnej chwili prosimy również o wypełnienie ankiety.

Spacer badawczy po Centrum Techniki

Celem spaceru badawczego będzie poznanie potrzeb mieszkańców i zbadanie opinii na temat zaproponowanych w projekcie rozwiązań i funkcjonalności. Podczas spaceru zostanie omówiony projekt i propozycja programowa Centrum na podstawie planów i wizualizacji (czas trwania niewiele ponad 1 godz.). Spacer odbędzie się 14 kwietnia, o godz. 13, miejsce spotkania: dziedziniec Szkoły Podstawowej  nr 2 im. Marii Konopnickiej, przy ulicy Koralewskiego w Jaśle. Poprowadzą go badacze ze Stowarzyszenia TAK/TYKA KULTURA (Warszawa).

Kawiarnia Obywatelska

W Centrum przewidziano szeroki program dla osób w wieku 50+. Dlatego bardzo chętnie poznamy Państwa opinie i potrzeby w zakresie planowanego programu. Badacze ze Stowarzyszenia TAK/TYKA KULTURA będą czekać na mieszkańców Jasła w piątek, 13 kwietnia, w godzinach 10.30-12.30, w kawiarni KEKS na Rynku. Podczas swobodnych rozmów zebrane zostaną opinie na temat proponowanych rozwiązań w Centrum.

Ankieta

Zachęcamy również mieszkańców do wyrażenia swojej opinii dotyczącej planowanego Centrum poprzez ankietę. Jej głównym celem będzie określenie zainteresowania mieszkańców regionu ofertą Centrum. Państwa opinie pozwolą przygotować bardziej atrakcyjną ofertę programową. Ankieta jest anonimowa. Jej wypełnienie trwa ok. 10 minut. 

https://ankieteo.pl/survey/Jaslo

Urząd Miasta w Jaśle

 

Liczba odsłon: 1541


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~kom  |  sobota, 14 kwietnia 2018 20:43
Szkołę to załatwiliśmy płodząc jedno lub dwoje dzieci.
#2  ~emeryt  |  piątek, 13 kwietnia 2018 11:04
I w ten cichy sposób bez rozglosu załatwiliśmy jedną szkołe !
#3  ~ela  |  piątek, 13 kwietnia 2018 10:42
A te godziny od 10.30 do 12.30 to dla kogo?
Ludzie o tej porze pracują , nawet jak mają 50+
Znowu ktoś nie pomyślał......
#4  ~a.lechowski  |  piątek, 13 kwietnia 2018 08:18
Projekt jak najbardziej potrzebny ale nie w tym miejscu i nie w tym budynku. W tym budynku według mnie powinno znajdować się muzeum. Jedno z pięter można by przeznaczyć na wystawę pt. Jakie zmiany genetyczne, społeczne, rodzinne, kulturalne spowodował komunizm (okupacja sowiecka w Polsce) czyli powstanie Homosowietikusa zamieszkującego Środkową Europę a szczególnie dobrze się rozwijającego nad Wisłą i Wisłoką (pomiędzy Ropą i Jasiołką)
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Prostota i uważność - święto poezji w Bibliotece
23 marca 2019
  21 marca 2019 r. z okazji Światowego Dnia Poezji Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle przygo..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019