czwartek, 20 lutego 2020, imieniny: Eustachy, Leon
Artykuły
Jasło się mieni w barwach jesieni …
12 września 2019 | Dział: Kultura i przegląd prasy | Region: Miasto Jasło

Miasto Jasło ogłasza konkurs plastyczny zatytułowany „Jasło się mieni w barwach jesieni”, który adresowany jest do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i średnich oraz dorosłych.

Celem konkursu jest przedstawienie piękna jesieni w naszym mieście poprzez wykonanie pracy plastycznej. Prace należy dostarczyć do 20 listopada br. do Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Jaśle (CITiK), ul. Sokoła 8, w godzinach funkcjonowania: od wtorku do soboty w godz. 10.00 – 17.00, niedziela w godz. 11.00 – 16.00. Autorzy najlepszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Więcej informacji o konkursie, w tym regulamin i kartę zgłoszeniową, można znaleźć na stronie internetowej https://www.citik.jaslo.pl/oraz w Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Jaśle, tel. +48 518 825 699.

Urząd Miasta w Jaśle

Liczba odsłon: 1134


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Zderzenie dwóch samochodów na ulicy Jana z Dukli w Jaśle
19 lutego 2020
Dziś około godziny 12-tej doszło do zdarzenia drogowego na ulicy Jana z Dukli. Na miejsce zdarz..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2020