środa, 01 grudnia 2021, imieniny: Długosz, Edmund
Artykuły
Jasło – Dni Otwarte Funduszy Europejskich już lada dzień!
16 września 2021 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Jasło po raz kolejny przyłącza się do ogólnopolskiej akcji Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Już w ten weekend, w piątek (17 września) zapraszamy na mistrzostwa Jasła w pływaniu, a w sobotę (18 września) na imprezę sportowo-rekreacyjną w parku linowym.

W tym roku postanowiliśmy uczcić Dni Otwarte Funduszy Europejskich organizując zajęcia sportowe przeznaczone dla dzieci i młodzieży.

Piątek pod znakiem pływania

W piątek od godziny 10 na jasielskim basenie odbędą się mistrzostwa Jasła w pływaniu. Rywalizacja toczyć się będzie w trzech stylach: dowolnym, klasycznym i motylkowym. Zgłoszenia do 15 września 2021r. na adres ciborr@wp.pl lub w dniu zawodów od 9.00 do 10.00 w biurze zawodów. Dodatkowe informacje pod telefonem: 606 267 207.

Sobota – zabawy ruchowe i rywalizacja drużynowa

Od godziny 10 w parku linowym przygotowane będą dla dzieci i młodzieży zabawy i zawody sportowe. Oprócz tego będzie się można sprawdzić swoja wiedzę z zakresu Unii Europejskiej. Na koniec zaplanowano wspólne grillowanie i losowanie nagród dla uczestników zajęć. Dodatkowe informacje: tel. 500 178 488.

UM JASŁA

 

Liczba odsłon: 679


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2021