wtorek, 26 marca 2019, imieniny: Emanuel, Feliks
Artykuły
JASIELSKA "Czwórka" W PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM
12 kwietnia 2018 | Dział: Sport | Region: Miasto Jasło

 

Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle ponownie odniosła duży sukces i zameldowała się w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w minisiatkówce dziewcząt.

W dniu 12.04.2018 w Szkole Podstawowej nr 2 w Strzyżowie odbyły się zawody rejonowe w których udział brało 4 szkoły. W meczach każdy z każdym w wyniku losowania w pierwszym pojedynku mierzymy się z SP Łęki Strzyżowskie .

Początek spotkania to bardzo wyrównana walka, punkt za punkt. W połowie seta Łęki odskakują nam na kilka punktów i robi się przewaga 17:11. Wygrywamy akcję i na zagrywkę wchodzi Zuzanna Bernacka . Mocna zagrywka i mądra gra w ataku całego zespołu pozwala nam odrobić straty i doprowadzamy do remisu 22:22.

Dramatyczna końcówka jednak należy do Czwóreczki i wygrywamy set do 22. W drugim secie po walce przegrywamy do 14 i o zwycięstwie zadecyduje Tie-break. Na tą część spotkania siatkarki z Czwórki wychodzą mocno zmotywowane i skoncentrowane.

Po bardzo mądrej grze i walce wygrywamy jak się później okazuje najważniejszy mecz w zawodach .W następnym meczu spotykamy się z SP 14 Krosno i bardzo pewnie pokonujemy ich 2:0. Na koniec czeka na nas gospodarz turnieju SP 2 Strzyżów.

Mając świadomość że wygrana w tym meczu daje upragniony awans do Półfinału Wojewódzkiego , siatkarki stają na wysokości zadania i wygrywają pewnie ten mecz 2:0.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 4 w Jaśle wystąpiła w składzie: Zuzanna Bernacka , Oliwia Poniatowska, Laura Sajdak, Julia Wietecha, Martyna Marszałek, Paulina Bilska, Natalia Gomuła, Emilia Skuba, Oliwia Pykosz. Zespół prowadził Grzegorz Janusz a kierownikiem był Marcin Wietecha.

Grzegorz Janusz

 

Liczba odsłon: 1036


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Wybory sołeckie w Bączalu Górnym
26 marca 2019
Dzień po wyborach sołeckich w Bączalu Dolnym miało miejsce zebranie wyborcze w Domu Ludowym w Bączal..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019