poniedziałek, 29 maja 2017, imieniny: Bogusława, Maksymilian
Artykuły
Jacek Klisiewicz nie jest już trenerem seniorów Czarnych Jasło
09 maja 2017 | Dział: Sport | Region: Miasto Jasło

W dniu dzisiejszym Zarząd klubu JKS Czarni 1910 Jasło rozwiązał za porozumieniem stron umowę z trenerem seniorów Czarni Jasło, Panem Jackiem Klisiewiczem. Zarząd Klubu dziękuje Panu trenerowi Klisiewiczowi za pracę w Jaśle i życzy sukcesów w dalszej pracy trenerskiej.

fot.Marek Dybaś/nowiny24.pl

Obowiązki trenera zespołu seniorów występujących w 4 lidze podkarpackiej powierzone zostały Panu Tomaszowi Maczudze, trenerowi zespołu juniorów starszych naszego klubu. Przed trenerem postawione zostało zadanie utrzymania zespołu w gronie 4 ligowych drużyn oraz budowa mocnego zespołu w najbliższej przyszłości w oparciu o obecnych zawodników seniorów oraz utalentowaną młodzież z naszego klubu.

fot.Marek Dybaś/nowiny24.pl

Czarni Jasło 

Liczba odsłon: 148


nick:
*

Wykonaj działanie:

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~demokryt  |  wtorek, 16 maja 2017 10:03
Od jakiegoś czasu miałem wrażenie,że drużyna gra (a raczej nie gra) przeciwko trenerowi.A tak na prawdę gra przeciwko sobie,bo wiadomo jaka atmosfera wytworzyła się wokół Czarnych po tych porażkach.Trener odchodzi,a problemy zostają,jeszcze większe... Cool Co?
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2017
realizacja: indemi.pl