środa, 26 stycznia 2022, imieniny: Paulina, Polikarp
Artykuły
INFORMACJA dotycząca bloku przy ulicy Metzgera 10 w Jaśle – 21 października
21 października 2021 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Uwzględniając terminy określone w przygotowywanej ekspertyzie technicznej lokalu przy ulicy Metzgera 10, informujemy, że realizacja niezbędnych robót budowlanych może potrwać do 14 listopada br. 

 

Zapewniamy, że priorytetem jest wykonanie tego zadania w jak najkrótszym terminie. Pamiętać, jednak należy, że ekspertyza obejmuje zarówno diagnozę stanu budynku, jak również wskazuje sposób wykonania niezbędnych robót budowlanych, tak by mieszkańcy mogli bezpiecznie wrócić do swoich mieszkań. 

W związku z tym, Miasto Jasło, w miarę możliwości udostępnia potrzebującym mieszkańcom, którzy nie mają dalszej możliwości przebywania u swoich rodzin i znajomych, lokale zastępcze. Osoby zainteresowane otrzymaniem takiego lokalu, zgłaszają się do Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Jaśle, które ma bezpośredni i stały kontakt z poszkodowanymi. 

Wsparcie dla mieszkańców bloku przy ulicy Metzgera 10, dostosowane do indywidualnych potrzeb, oferuje również Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle. Jest to m.in. wsparcie w zakresie: pomocy finansowej na zabezpieczenie najpilniejszych potrzeb, usług opiekuńczych, pomocy rzeczowej, wsparcia wolontariuszy czy w postaci skierowania do odpowiednich instytucji i specjalistów.

Cały czas Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Jaśle, koordynowane przez Burmistrza Miasta Jasła, monitoruje sytuację i jest do dyspozycji poszkodowanych mieszkańców. 

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Jaśle 

Liczba odsłon: 2558


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~lol  |  piątek, 22 października 2021 21:34
A ja się pytam : gdzie jest Dyzio !!! ????
#2  ~Jack  |  czwartek, 21 października 2021 14:34
Czyli nie będą wyburzać?? Ekspertyza gdzie jest dostępna??
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Wraca nauka zdalna - do końca ferii dla uczniów klas V-VIII szkoły podstawowej i szkół średnich
26 stycznia 2022
Od czwartku, 27 stycznia do 27 lutego br. wszyscy uczniowie klas 5-8 i szkół podstawowych ora..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2022