czwartek, 20 lutego 2020, imieniny: Eustachy, Leon
Artykuły
I Gminny Dzień Seniora – Majscowa
05 listopada 2019 | Dział: Kultura i przegląd prasy | Region: Miasto Jasło

I Gminny Dzień Seniora odbył się 19 października 2019 roku. Zorganizowany został przez KGW z Majscowej przy współpracy Regionalnego Stowarzyszeni Folklorystycznego WRZOS oraz pod patronatem Wójta Gminy Dębowiec Marcina Bolka.

Na początku uroczystości prezes Stowarzyszenia, Pani Marzena Więcek powitała przybyłych gości. Pani Przewodnicząca KGW Beata Wolak złożyła Seniorom życzenia, a także  Wójt Gminy Dębowiec Marcin Bolek życzył Seniorom długich, spokojnych lat życia oraz pogody ducha i zadowolenia- aby wyciągnięta dłoń zawsze napotkała drugą- życzliwą i pomocną, aby starość nie oznaczała samotności.

Uroczystość została uświetniona występem Amelki Adamik z Cieklina, która grą na skrzypcach i pięknym śpiewem wywołała wzruszenie na twarzach słuchaczy. Po występie Amelki uczestnicy zjedli wspólnie obiad i domowe ciasto wykonane przez organizatorki.

Do poczęstunku przygotowano także jadło regionalne na szwedzkim stole. Następnym punktem programu był występ Kabaretu z Zarzecza I TO i OWO-  było dużo śmiechu na twarzy naszych gości.

Po części kabaretowej występ Zespołu Ludowego KAŚKA skłonił uczestników do wspólnego śpiewania i tańców. Seniorzy wspólnie z Zespołem przy akompaniamencie Kapeli bawili się do późnych godzin wieczornych.

W imprezie wzięło udział ponad 100 osób. Wspólna zabawa, śpiew i życzliwe rozmowy utwierdziły nas w przekonaniu, że jest duże zapotrzebowanie na tego typu imprezy.

Dziękujemy Wszystkim uczestnikom za mile spędzony sobotni wieczór.

ORGANIZATORZY

Liczba odsłon: 1798


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~CoToDa  |  wtorek, 05 listopada 2019 17:48
Syćkim seniorrrom 100 lat abo i wincyj w zdrowiu życzę
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Zderzenie dwóch samochodów na ulicy Jana z Dukli w Jaśle
19 lutego 2020
Dziś około godziny 12-tej doszło do zdarzenia drogowego na ulicy Jana z Dukli. Na miejsce zdarz..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2020