wtorek, 24 maja 2022, imieniny: Estera, Jan
Artykuły
Historie pisane przez życie - spotkanie autorskie z Jolą Jarecką
07 maja 2022 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

 

9 maja 2022 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle, w ramach projektu „Biblioteka zawsze po drodze”, zaprasza dorosłych czytelników na spotkanie z pisarką i poetką Jolą Jarecką.

W swoich książkach autorka zabiera nas w niedalekie Bieszczady – świat pięknej, ale zdradliwej przyrody, naznaczony zawiłą przeszłością oraz trudną współczesnością pełną ludzkich tragedii. Zarówno w „Truchle” jak i „Hylatach” wydarzenia stawiają w centrum człowieka, choć dzieją się w odległych od siebie latach. Bohaterowie, niezależnie od czasów w jakich przyszło im żyć, borykają się z dramatami, które stawia przed nimi życie i przewrotny los. Książki ukazały się kilka lat temu, ale poruszona w nich tematyka zdaje się być dziś wciąż aktualna, szczególnie w kontekście obecnej sytuacji na świecie.

Spotkanie odbędzie się 9 maja 2022 r. o godz. 17:00 w Sali Edukacyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle ( ul. Kołłątaja 1, I piętro). Wstęp wolny.

Projekt „Biblioteka zawsze po drodze” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Liczba odsłon: 344


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Praca dorywcza Jasło - gdzie szukać zatrudnienia?
23 maja 2022
Czy w niedużym mieście na Podkarpaciu można znaleźć pracę dodatkową? Jeśli mieszkasz w Jaśle, nie bę..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2022