poniedziałek, 13 lipca 2020, imieniny: Ernest, Eugeniusz
Artykuły
Gdzie szukać informacji o wsparciu dla firm?
09 maja 2020 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Rozwiązania mające na celu ochronę gospodarki przed kryzysem wywołanym pandemią koronawirusa, zwane w skrócie tarczą antykryzysową, ulegają dynamicznym zmianom. Powstają nowe wersje tarczy, a oferowane wsparcie coraz bardziej dostosowywane jest do potrzeb zgłaszanych przez poszkodowanych negatywnymi skutkami COVID-19. Ogrom informacji oraz liczne zmiany w przepisach mogą powodować trudności w wyszukaniu pomocy adresowanej do konkretnego podmiotu i wymagają niejednokrotnie znacznego zaangażowania i wysiłku.

Pomocne w tej sytuacji mogą być strony internetowe dedykowane tarczy antykryzysowej, zawierające zbiór aktualnych i aktualizowanych na bieżąco informacji. Wśród nich  znajduje się prowadzona przez Ministerstwo Cyfryzacji strona www.gov.pl  W zakładce Tarcza antykryzysowa publikowane są wszystkie aktualne informacje dotyczące udzielanego wsparcia, a przyjazne menu i hasłowe formułowanie poszczególnych tematów, znacznie ułatwiają wyszukiwanie  informacji.

Podobne narzędzie w formie platformy uruchomił Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego pod adresem http://tarcza.podkarpackie.pl  Proste, intuicyjne menu oraz przyjazna grafika pozwalają szybko wyszukać interesujące informacje dotyczące rodzajów i zakresu wsparcia. Podział na różne grupy podmiotów zainteresowanych pomocą jest bardzo czytelny i świetnie się sprawdza w selekcji informacji.

Akcję informacyjnego wsparcia przedsiębiorców prowadzi również jasielski samorząd, publikując na stronie internetowej Urzędu Miasta w Jaśle w zakładce Biznes https://um.jaslo.pl/jasielski-pakiet-pomocowy  informacje dotyczące wsparcia lokalnych przedsiębiorców oferowanego zarówno przez rząd, jak i samorząd miejski.

Poniżej podajemy adresy innych stron internetowych, które warto odwiedzić poszukując informacji o wsparciu dla firm: 

www.bgk.pl/pakietpomocy

www.pfr.pl/tarcza

https://www.arp.pl

https://www.zus.pl

https://jaslo.praca.gov.pl//

https://wuprzeszow.praca.gov.pl

https://www.podkarpackie.kas.gov.pl

Urząd Miasta w Jaśle 

Liczba odsłon: 855


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Znaczna przewaga Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich
13 lipca 2020
Na godzinę 8:00 Państwowa Komisja Wyborcza przekazała najnowsze informacje. Podliczenie z 99,97% kom..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2020