środa, 26 stycznia 2022, imieniny: Paulina, Polikarp
Artykuły
DZIELNICOWI Z NOWEGO ŻMIGRODU SPOTKALI SIĘ Z HARCERZAMI
13 lipca 2020 | Dział: Kultura i przegląd prasy | Region: Miasto Jasło

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Nowym Żmigrodzie odwiedzili harcerzy wypoczywających na polu namiotowym w miejscowości Huta Polańska. Głównym celem spotkania było przypomnienie obozowiczom najważniejszych zasad bezpieczeństwa. Mundurowi instruowali również młodzież jak unikać zagrożeń. Działania zrealizowano w ramach ogólnopolskiej kampanii MSWiA pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

fot. KP w Nowym Żmigrodzie

W minioną sobotę dzielnicowi z Nowego Żmigrodu, asp. szt. Robert Zoła oraz sierż. szt. Kamil Lemek odwiedzili harcerzy, którzy spędzają wakacje na polu namiotowym w miejscowości Huta Polańska. Policjanci sprawdzili ogólne warunki bezpieczeństwa na polu namiotowym, a także rozmawiali z młodzieżą na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa. 

W spotkaniu z policjantami uczestniczyło ponad 60 harcerzy. Była to doskonała okazja do przypomnienia najważniejszych zasad bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji. Dzielnicowi przestrzegali obozowiczów przed mogącymi wystąpić zagrożeniami, tłumaczyli także jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych.

fot. KP w Nowym Żmigrodzie

Spotkanie z harcerzami zrealizowano w ramach ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej pn. "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą".

pw

Liczba odsłon: 1021


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2022