poniedziałek, 21 stycznia 2019, imieniny: Agnieszka, Jarosław
Artykuły
Droga Krzyżowa w Foluszu - Zapowiedź
12 marca 2018 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Dyrekcja oraz mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Foluszu  zapraszają wszystkich do udziału w corocznym Misterium Męki Pańskiej,  które odbędzie się w dniu 23 marca 2018 roku.  

Zdj.arch.

Droga Krzyżowa rozpocznie się o godz. 10:30 na placu przed budynkiem Domu Pomocy Społecznej w Foluszu. Następnie wierni wraz z niosącym krzyż, oraz księdzem Biskupem, rozważając poszczególne stacje, przejdą wyznaczoną trasą do Kościoła Parafialnego p.w. Najświętszego Serca Jezusowego w Foluszu.  

Zdj.arch.

Stacje Drogi Krzyżowej będą inscenizowane przez mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Foluszu.

Śpiew z oprawą muzyczną wykonają uczniowie Publicznego Gimnazjum w Cieklinie, a rozważania poprowadzą delegacje z zaproszonych placówek z województwa podkarpackiego i małopolskiego.

 DPS Folusz

 

 

 

Liczba odsłon: 1413


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~pik  |  wtorek, 13 marca 2018 13:55
Tu Mlicki nie rządzi DPS- em tylko dyrektor i myślę że tylko do niego kierować pretensje o czas i to że odbywa się w godzinach pracy w DPS- ie.
#2  ~vip-ek  |  wtorek, 13 marca 2018 13:02
głupszego wytłumaczenia dawno nie czytałem!utrudniony dojazd?a w weekendy podopieczni czym są zajęci?mają wolne?chcecie to zrobić w godzinach pracy żeby nie zarwać wolnego weekendu :[
#3  ~mieszkaniec  |  wtorek, 13 marca 2018 11:01
Ideą Drogi Krzyżowej w DPS Folusz jest przede wszystkim integracja mieszkańców. Uczestnikami są mieszkańcy Domów Pomocy z województwa podkarpackiego i nie tylko. Niektóre z tych domów oddalone są o ponad sto kilometrów co bardzo utrudniało by dojazd w godzinach popołudniowych. Jeżeli ktoś z okolicznych miejscowości chciałby uczestniczyć to serdecznie zapraszamy ale Droga ta jest skierowana przede wszystkim do mieszkańców Domów i to z myślą o nich ustalana jest godzina rozpoczęcia.

#4  ~vip-ek  |  poniedziałek, 12 marca 2018 16:33
i znowu to samo!znowu w piątek rano gdy większość ludzi pracuje a dzieci i młodzież w szkołach.
czy nie przyszło komuś do głowy żeby to się odbyło przynajmniej w sobotę,że o niedzieli nie wspomne?
ja rozumiem że wszyscy zainteresowani wolą żeby to się odbyło w godzinach ich pracy w DPS-ie ale wydaję mi się ze fajnie by było żeby trud jaki włożyli mieszkańcy tego domu został doceniony przez szersze grono mieszkańców powiatu a nie tylko przez zaproszonych gości.
panie Mlicki rusz pan głową jak masz pan aspiracje wójtem zostać ;P
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Budżet gminy Nowy Żmigród na 2019 rok przyjęty jednogłośnie
21 stycznia 2019
  Radni przyjęli budżet Gminy Nowy Żmigród na 2019 r. Dochody gminy na 2019 r. szacuje ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019