wtorek, 24 maja 2022, imieniny: Estera, Jan
Artykuły
DOM ZAMYKAMY, DO MUSZYNY WYJEŻDŻAMY
14 maja 2022 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

W dniu 13 maja 2022 r. w Starostwie Powiatowym w Jaśle podpisano umowę zawartą pomiędzy Starostą Jasielskim a Polskim Związkiem Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Oddział Rejonowy w Jaśle na dofinansowanie zadania pn. „Dom zamykamy, do Muszyny wyjeżdżamy”.

Dofinansowanie w wysokości do 60 % poniesionych kosztów, nie więcej niż 17 600,00 zł (słownie: siedemnaście tysięcy sześćset zł 0/100) w ramach realizacji zadania sport, kultura, rekreacja i turystyka osób niepełnosprawnych pochodzi ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Celem wsparcia jest dofinansowanie i zwiększenie aktywności osób niepełnosprawnych w obszarze sportu, kultury, rekreacji i turystyki. Uczestnicy podczas wyjazdu do Muszyny w terminie od 17 maja 2022 r. do 21 maja 2022 r. skorzystają ze spacerów z przewodnikiem do Rezerwatu Lipowego i usprawniającego z przewodnikiem po Muszynie, ze spływu Dunajcem oraz zażyją kąpieli w wodach termalnych „Bukowina Tatrzańska”. Z wyjazdu skorzysta 26 osób. 

Bardzo ważnym zadaniem stojącym przed samorządem powiatowym jest pomoc osobom niepełnosprawnym. Cieszy fakt, że osoby niepełnosprawne po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa COVID-19 będą miały możliwość wyjazdu grupowego i skorzystają z dofinansowania ze środków PFRON.

Pozostaje życzyć uczestnikom wyjazdu udanego i bezpiecznego wypoczynku!!! 

Liczba odsłon: 1186


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~wyjazd  |  niedziela, 15 maja 2022 10:41
może by tak i starosta z nimi wyjechał ...tak w jedną stronę.
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Praca dorywcza Jasło - gdzie szukać zatrudnienia?
23 maja 2022
Czy w niedużym mieście na Podkarpaciu można znaleźć pracę dodatkową? Jeśli mieszkasz w Jaśle, nie bę..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2022