sobota, 23 stycznia 2021, imieniny: Jan, Klemens
Artykuły
Dobry występ reprezentanta ULKS Technik Trzcinica Michała Zielenia
05 grudnia 2020 | Dział: Sport | Region: Miasto Jasło
W minioną sobotę 28 listopada 2020 r. w Kwidzyniu zostały rozegrane Przełajowe Mistrzostwa Polski w kategorii Juniorów Młodszych, Juniorów, Młodzieżowców i Seniorów. Zawody  te w pierwszej  wersji powinny odbyć się w marcu, ale niestety ze względu na zaistniałą sytuację zostały przeniesione na koniec listopada. W biegu na 6km juniorów, czyli w kategorii U20 reprezentant ULKS Technik Trzcinica Michał Zieleń zajął wysokie, czwarte miejsce. Bieg na 6m jest najdłuższym i bardzo wymagającym dystansem w kategorii U20. Michał przegrał rywalizację o medale z Mistrzem Europy Juniorów Młodszych z Baku na 1500m Jędrzejem Poczwardowskim, wielokrotnym Mistrzem Polski w biegach na 3000 i 5000m Wiktorem Szynakom (obaj zawodnicy reprezentują klub MKL Toruń) oraz Olehem Kovalchukiem  z SRS Kondycja Piaseczno. Klub w klasyfikacji ogólnej w kategorii U20 został sklasyfikowany na osiemnastym miejscu na sześćdziesiąt punktujących klubów. Wojtas Tomasz