niedziela, 21 lipca 2019, imieniny: Daniel, Paulina
Artykuły
Dni Osieka Jasielskiego
25 lipca 2018 | Dział: Kultura i przegląd prasy | Region: Miasto Jasło

Tegoroczne Dni Osieka Jasielskiego skupiły na Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym kilkanaście tysięcy fanów muzyki pop-rockowej i rock-polo. Tłumy publiczności uczestniczyły w koncertach zespołu Ich Troje oraz Sławomira. 

Fani z fascynacją podziwiali pełne ekspresji oraz efektów choreograficznych i scenograficznych występy gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Trafnie dobrany repertuar spowodował, iż byliśmy świadkami wyjątkowej imprezy kulturalno – rozrywkowej, wpisującej się w kalendarz cyklicznych imprez plenerowych na terenie naszej gminy.

Zespół Ich Troje zaprezentował największe w swojej historii przeboje. Publiczność mogła także usłyszeć utwory z albumu „Pierwiastek z dziewięciu”, który w sprzedaży ukazał się w grudniu ubiegłego roku.

Prawdziwy show lidera zespołu Michała Wiśniewskiego, Jacka Łągwy i Agaty Buczkowskiej oraz tancerzy zachwycił publiczność, która żywiołowo przyjęła artystów.

Natomiast Sławomir porwał tłum swoimi słynnymi hitami, które aktualnie nucone są przez wszystkich.

Przed występem gwiazd wystąpiła także sympatyczna Kapela Januszki, a fani piłki nożnej kibicowali drużynom piłkarskim, LKS Czardasz Osiek Jasielski i KS Zamczysko Mrukowa, których mecz zakończył się wynikiem 2:3 dla gości.

Jak co roku, nie zapominano także o najmłodszych uczestnikach imprezy, którzy mieli możliwość wyboru różnorodnych atrakcji wesołego miasteczka.

Następnie zgromadzeni obejrzeli widowiskowy pokaz sztucznych ogni, a najwytrwalsi uczestniczyli w dyskotece pod gwiazdami. Impreza przebiegła pomyślnie i przede wszystkim bezpiecznie, o co zadbali organizatorzy i wszyscy pomagający w organizacji tego wydarzenia.

Wszystkim uczestnikom imprezy, mieszkańcom i przybyłym gościom dziękujemy za obecność, gdyż dzięki publiczności ta impreza ma tak ważny wymiar kulturalny.

UG Osiek Jasielski 

 

 

 

Liczba odsłon: 1567


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~vip-ek  |  środa, 25 lipca 2018 20:55
a czy kasa się zgadza tak jak za czasów Peca skarbnika? ;P
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Śmiertelny wypadek w Szebniach koło Jasła
20 lipca 2019
Dziś w Szebniach koło Jasła doszło do śmiertelnego wypadku. Około godziny 17:00 na przejeździe kol..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019