czwartek, 18 lipca 2019, imieniny: Arnold, Kamil
Artykuły
Dlaczego dobrzy pracownicy nie chcą pracować w Urzędzie Miejskim w Jaśle ?
07 lipca 2019 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Co jest powodem tego, że kompetentni, sumienni i wartościowi pracownicy rezygnują z pracy w Urzędzie Miejskim w Jaśle?

Radna Rady Miejskiej Jasła  Agnieszka Sobczyk pracuje obecnie w Miejskim Przedsiębiostwie Gospodarki Komunalnej w Jaśle na stanowisku inspektora. Jeszcze niedawno była zatrudniona na stanowisku pomocy administracyjnej w UM Jasła. Z naszych ustaleń wynika, że radna Agnieszka Sobczyk wzięła urlop bezpłatny w Urzędzie Miasta Jasła i podjęła pracę w MPGK na stanowisku inspektora. 

Paweł Zawada - Przes Zarządu MPGK Sp. z o.o. w Jaśle

Z pracy w UM w Jaśle zrezygnował Paweł Zawada.  Obecnie pełni funkcję Prezesa Zarządu MPGK Sp. z o.o. w Jaśle. 

Jerzy Żygłowicz - Dyrektor Zarządu Zlewni w Jaśle

Z pracy odeszli też inni urzędnicy.  Tylko w tym roku odeszła radna Rady Powiatu w Jaśle Magdalena Stasiowska, radna  Agnieszka Sobczyk jest na urlopie bezpłatnym. Odszedł też inspektor ochrony środowiska Tomasz Klich oraz Jerzy Żygłowicz. 

Magdalena Stasiowska - radna Rady Powiatu w Jaśle 

Magdalenia Stasiowska obecnie pracuje w Urzędzie Pracy w Jaśle. 

Czy burmistrz Ryszard Pabian będzie prowadził nabory pracowników w drodze konkursów, czy też zatrudniał osoby, tak jak uczynił to,  przyjmując pracownika z Urzędu Gminy Osiek Jasielski?  

Agnieszka Sobczyk - radna Rady Miejskiej Jasła 

Radna Rady Miejskiej Jasła Agnieszka Sobczyk pracuje obecnie w Sekretariacie Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Jaśle jako inspektor. 

Tomasz Klich - inspektor w Starostwie Powiatowym w Jaśle 

Tomasz Klich zrezygnował z pracy w jasielskim magistracie i pracuje  w Starostwie Powiatowym w Jaśle. 

Co jest tego powodem tego, że ludzie odchodzą z pracy w UM Jasła? Niskie zarobki, zła atmosfera, chęć awansu - czy też inne powody? 

Stanisław Grzywacz 

Liczba odsłon: 5733


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~jaślak  |  wtorek, 09 lipca 2019 09:59
Komentarz nie na temat
#2  ~Gosc  |  poniedziałek, 08 lipca 2019 11:55
A ktory z tych pracowników dostał się do pracy z konkursu? Oczywiście nie ustawionego konkursu ??
#3  ~milicjant  |  poniedziałek, 08 lipca 2019 08:47
Przecież w urzędach nie liczą się kompetencje czy też chęć do pracy. Jeżeli potrafią pisać i czytać oraz mają znajomości to dostają etat. Nepotyzm i protekcja wymusza przenoszenie niektórych osób na inne stanowiska do innych placówek ot cała filozofia.
#4  ~Fan emeryt  |  poniedziałek, 08 lipca 2019 00:11
Tak odrazu inspektor ile zarabia i dlaczego bez konkursu
#5  ~Z ciekawości  |  poniedziałek, 08 lipca 2019 00:03
Niech mi autor tego artykułu odpowie na pytanie który z wymienionych jest czy raczej był dobrym pracownikiem UM.
#6  ~J23  |  niedziela, 07 lipca 2019 21:58
Komentarz nie na temat
#7  ~agent Tomek  |  niedziela, 07 lipca 2019 21:29
Radna Agnieszka Sobczyk na stanowisku inspektora,śmiech na sali!!! Już niedługo sprawą zatrudnień w instytucjach podległych Starostwu Powiatowemu zajmie się CBA.
#8  ~Maestro  |  niedziela, 07 lipca 2019 20:43
Komentarz nie na temat
#9  ~zatroskany  |  niedziela, 07 lipca 2019 20:27
Komentarz nie na temat
#10  ~CoToDa  |  niedziela, 07 lipca 2019 20:20
Każdy może pracować w urzędzie, każdy a kto nie chce to nie musi. Teraz niebieskich ptaków nie ścigają tak jak dawniej
#11  ~wyborca  |  niedziela, 07 lipca 2019 20:06
Paweł Zawada to porządny człowiek - jemu się to należy. Powodzenia
#12  ~zgadza si.ę  |  niedziela, 07 lipca 2019 19:54
Komentarz nie na temat
#13  ~jozinzbagien  |  niedziela, 07 lipca 2019 19:52
PAN TOMASZ TO PORZĄDNY CZŁOWIEK, POWINIEN ZOSTAĆ BURMISTRZEM !!!!
#14  ~co  |  niedziela, 07 lipca 2019 19:36
Komentarz nie na temat
#15  ~Trzykropka  |  niedziela, 07 lipca 2019 19:25
To pewnie nie koniec i kolejni odejdą. Mówi się o tym głośno, że organizacja pracy w urzędzie miasta jest zła i praktycznie żaden wydział nie wykonuje dobrze swoich powinności. Jak zawsze działają te same mechanizmy jedni pracują inni olewają. Podstawą dobrej pracy jest dobre wynagrodzenie i dobra atmosfera (czasem to drugie może zrekompensować pierwsze, ale jak widać nie w urzędzie miasta)
#16  ~referentka  |  niedziela, 07 lipca 2019 19:10
Jakie place maja inspektorzy w MPGK?
#17  ~dragoness  |  niedziela, 07 lipca 2019 18:33
Dostali lepsze koryto.
#18  ~Gosc  |  niedziela, 07 lipca 2019 18:27
I tak się nazywają UKLADY
#19  ~kom  |  niedziela, 07 lipca 2019 18:15
Urząd Miasta to jak widać kuźnia kadr i szkoła dyrektorów.
#20  ~kto  |  niedziela, 07 lipca 2019 17:27
Zorganizować referendum nad odwołaniem Musiałowicz i Pabiana łącznie z strażą Miiejską.Zmiana dobra dla budżetu.W Jaśle wystarczy starostwo a UM do likwidacji.Burmistrz ma doświadczenie w likwidacji firm to sprawnie to przeprowadzi.Do dzieła.
#21  ~qqqqqq  |  niedziela, 07 lipca 2019 15:59
K A S A. Tylko i wyłącznie.
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Poznaj Jasło, którego być może nie znałeś!
17 lipca 2019
Po raz drugi organizowany jest cykl Jasielskich Wakacyjnych Spacerów z przewodnikiem po nas..