środa, 22 maja 2019, imieniny: Emil, Helena
Artykuły
Czytanie łączy. XVII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom
01 czerwca 2018 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

 

 

W dniach 2 – 10 czerwca 2018 r. odbędzie się XVII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom – największe święto kampanii czytania, inicjowane przez Fundację ABCXXI. Tym razem obowiązuje hasło „Czytanie łączy”. Do akcji po raz kolejny włącza się Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle. Wiele atrakcji czeka przede wszystkim na dzieci.

Zapraszamy do udziału w spotkaniach autorskich z: Wojciechem Widłakiem, Renatą Piątkowską i Rozalią Kolanko. Tradycyjnie już dzieci odwiedzą Komendę Powiatową Policji w Jaśle i Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej  w Jaśle, gdzie odbędzie się głośne czytanie, tajniki swojego zawodu przybliżą dzieciom także pielęgniarki. Dzieci będą miały też okazję uczestniczyć w innych ciekawych literackich i edukacyjnych zajęciach oraz akcji „Złap rybkę”.

       Szczegółowy program XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom "Całe Jasło czyta dzieciom" 2018 - „Czytanie łączy” dostępny na stronie: www.mbp.jaslo.pl.

 

 

Liczba odsłon: 771


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Aktualne poziomy wód w Wisłoce, Jasiołce i Ropie na terenie Jasła
22 maja 2019
Przez Jasło przepływają trzy rzeki Wisłoka, Jasiołka i Ropa. Ze względu na poziom wody w rzekach prz..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019