wtorek, 27 października 2020, imieniny: Iwona, Sabina
Artykuły
Część posłów Zjednoczonej Prawicy mówi "NIE" projektowi Ustawy popieranej przez Jarosława Kaczyńskiego
17 września 2020 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

"Piatką dla zwierząt", to projekt Ustawy, która  przewiduje między innymi zakaz hodowli zwierząt na futra, zwiększa kontrolę nad schroniskami, ogranicza ubój rytualny oraz zakazuje trzymanie zwięrząt na łańcuchach.   Projekt ten jest  popierany przez Prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Drugi projekt złożyła PO. 

Od lewej: Marcin Warchoł - Wiceminister Sprawiedliwości oraz Maria Kurowska - posłanka "Solidarnej Polski" Zbigniewa Ziobry

Wczoraj Sejm skierował do dalszych prac projekty Ustaw  ws. ochrony zwierząt. O odrzucenie projektów wnioskowali posłowie  Konfederacji. 

35 posłów Zjednoczonej Prawicy zagłosowało o  odrzucenie projektów w pierwszym czytaniu.

Za odrzuceniem projektu zagłosował m.in. Zbigniew Ziobro, Marcin  Warchoł oraz posłanka Maria Kurowska z Jasła. 

Red. 

 

Liczba odsłon: 1483


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~Jaslanin  |  niedziela, 20 września 2020 19:11
Co z nie-pierwszego głosowania przeciw PiS posłanki Kurowskiej z Dąbrówki będzie dla naszego regionu?
#2  ~ixi  |  piątek, 18 września 2020 12:49
PiS to zdrajcy, socjaliści i zakamuflowani komuniści PZPR plus. Konfederacja ma znowu rację, brawo, w końcu Polacy w sejmie - pierwszy raz od 1939 roku!!!
#3  ~do Xy2  |  piątek, 18 września 2020 10:00
Konfederaci to dopiero źli ludzie, najbardziej ze wszystkich psioczyli i głosowali przeciw ustawie o ochronie zwierząt. Tylko PiS z Jarosławem Kaczyńskim powinien zwyciężyć i samodzielnie rządzić Polską.
#4  ~Xy2  |  piątek, 18 września 2020 00:57
Tylko konfederaci....
#5  ~Ja  |  czwartek, 17 września 2020 15:35
Trzeba być mściwą, cyniczną babą, żeby popierać mordowanie zwierząt dla zaspokojenia fanaberii posiadania ich futra. Wstyd. Udaje katoliczkę. Jezus był skromny, nie nosił złota, brylantów i futer.
#6  ~red  |  czwartek, 17 września 2020 12:49
A właśnie że Noe zabrał na Arkę zwierzęta jako zapas żywego mięsa, a nie po to by je uratować. Ich futerkami miał uszczelniać Arkę gdyby przeciekała.
#7  ~Do wyborcy  |  czwartek, 17 września 2020 10:38
Pani posłanka Maria Kurowska bardzo podpadła, bo zwierzęta nie są rzeczą i nie powinno ich się hodować w ciasnych klatkach dla futer, to są nasi bracia mniejsi. Nawet Noe zabrał zwierzęta do swej Arki aby je uratować przed potopem. A Pani Maria wydawało by się że taka pobożna:(
#8  ~zmiana  |  czwartek, 17 września 2020 09:26
Jak można się przeciwstawiać Prezesowi? Jak tak Można? Ci jest złego w tym, że Prezes nie chce, aby zabijano zwierzęta i robiono z nich futra!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#9  ~pewny  |  czwartek, 17 września 2020 09:08
To są tylko taktyczne rozgrywki w ramach zjednoczonej prawicy. Jak podzielą stołki to wszystko wróci do normy i będą głosować jak Jarosław każe.
#10  ~wyborca  |  czwartek, 17 września 2020 08:19
Brawo Pani Mario. Czy to jest początek sprzeciwu Solidarnej Polski w innych niezgodnych z prawem Ustawach????????????????
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2020