poniedziałek, 21 stycznia 2019, imieniny: Agnieszka, Jarosław
Artykuły
Czarni przywieźli trzy punkty z dalekiego wyjazdu
14 października 2018 | Dział: Sport | Region: Miasto Jasło

 

 

Czarni przywieźli trzy punkty z dalekiego wyjazdu

 

Kolejne trzy punkty przypisała sobie do swojego dorobku drużyna seniorów Czarnych Jasło po wygranym meczu w Tarnawie. Pierwsze kilkanaście minut pierwszej połowy to prawdziwe oblężenie pod jasielską bramką. Gospodarze prostymi środkami zdominowali grę i w przeciągu dwudziestu pięciu minut trwało prawdziwe oblężenie bramki bronionej przez Wiktora Cyrana. Miejscowi wykonywali kilka bardzo groźnych stałych fragmentów gry. Nasza drużyna poradziła sobie jednak z ofensywną grą gospodarzy. Pierwszą dogodną sytuację Czarni stworzyli dopiero w trzydziestej szóstej minucie meczu. Z prawej strony boiska, Michał Borowiec wspólnie z Michałem Gabryelem i Damianem Kuligiem stworzyli idealną sytuację do zdobycia bramki. Niestety Damian Kulig uderzył mocno, ale niecelnie i wynik do przerwy kończy się bezbramkowym remisem.Druga połowa tego meczu to już zupełnie inna gra podopiecznych trenera Skuby. Od początkowych minut drugiej połowy w bramce jasielskiej drużyny zagrał Damian Niemczyński, który zastąpił kontuzjowanego Wiktora Cyrana. Czarni w tym fragmencie gry grali bardziej dojrzale i swoją dojrzałość piłkarską udowodnili bramką zdobytą z rzutu karnego. Faulowany w polu karnym był Michał Gabryel, a Damian Kulig pewnym strzałem pokonał bramkarza gości. Po bramce naszego napastnika gospodarze kilkukrotnie stworzyli groźne sytuacje w naszym polu karnym, ale dwukrotnie wyśmienicie spisał się w bramce Damian Niemczyński. Trzeba podkreślić bardzo dobrą grę wszystkich naszych zmienników, którzy po wejściu na boisko pokazali się z bardzo dobrej strony. Drugą bramkę kilka minut po wejściu na boisko zdobył Przemysław Musiał, po precyzyjnym dograniu Pawła Setlaka.

LKS Tarnawa – JKS Czarni 1910 Jasło 0:2 (0:0)

0:1 Kulig 62′ (karny)0:2 Musiał 88′

Czarni: Cyran(46′ Niemczyński) – Borowiec, Dziobek, Myśliwiec, Szydło(90′ Dziedzic) – Wójtowicz(80′ Frączek), Wyderka, Urban, Gabryel(67′ Setlak), Wilk(75′ Rodak) – Kulig(83′ Musiał)

fot:Czarni Jasło

Czarni Jasło 

 

 

Liczba odsłon: 793


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Budżet gminy Nowy Żmigród na 2019 rok przyjęty jednogłośnie
21 stycznia 2019
  Radni przyjęli budżet Gminy Nowy Żmigród na 2019 r. Dochody gminy na 2019 r. szacuje ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019