środa, 22 listopada 2017, imieniny: Albert, Janusz
Artykuły
Czarni Jasło tracą zwycięstwo w 96 minucie gry
31 października 2017 | Dział: Sport | Region: Miasto Jasło

Po raz kolejny w tym sezonie drużyna trenera Tomasza Maczugi traci punkty w doliczonym czasie gry. Z przebiegu spotkania i z sytuacji bramkowych jakie miała jasielska drużyna szczególnie w pierwszej odsłonie meczu to Czarni powinni cieszyć się z kolejnych trzech punktów.

Zaczęło się wyśmienicie. W drugiej minucie meczu Urban wykorzystuje rzut karny i Czarni mają mecz pod kontrolą.

Niestety swoje sytuacje bramkowe nie wykorzystali kolejno: Rodak – niecelny strzał do pustej bramki, Foryś – poprzeczka, Munia – poprzeczka.

Po przerwie gospodarze byli stroną dominującą i doprowadzili do wyrównania w 65 minucie meczu. W 87 minucie po faulu na Wójtowiczu sędzia dyktuje drugą jedenastkę dla Czarnych w tym meczu, którą na bramkę zamienia Urban.

W końcowych fragmentach gry przy stanie 1:2 dla Czarnych Foryś nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy.

W doliczonym czasie gry tracimy bramkę na wagę trzech punktów.

LKS Tarnawa – JKS Czarni 1910 Jasło 2:2 (0:1)

0:1 Urban 2′ (karny)