piątek, 20 lipca 2018, imieniny: Czesław, Hieronim
Artykuły
Cyrk Zalewski w Jaśle - Trzy darmowe wejściówki
07 sierpnia 2017 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

12 sierpnia 2017 roku o godz. 18.00 przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jaśle wystąpi jeden z najbardziej znanych cyrków w Polsce - Cyrk Zalewski.

Cyrk Zalewski powstał w 1993 roku z inicjatywy Stanisława i Ewy Zalewskich. Przez ponad 20 lat działalności stał się jednym z najbardziej rozpoznawanych cyrków w Polsce. Każdego roku cyrkowcy w trakcie swojej trasy artystycznej odwiedzają ponad 200 miast w kraju.

 Widowisko zapierające dech w piersiach, zachwyci nawet najbardziej wymagającego widza! W tym sezonie na arenie cyrku wystąpią dla Państwa artyści z całego świata W programie między innymi: KONIE, WIELBŁĄDY, LIS, PAPUGI, PSY oraz WOLTYŻERKA NA KONIU, POKAZY NAPOWIETRZNE, AKROBATYKA NA KRZESŁACH, LASER MAN SHOW, CLOWN RiCO, ZABAWNE FOXTERIERY, WIRUJĄCE TALERZE I MOTORY W KULI ŚMIERCI! 3 OSOBOWA GRUPA DIORIOS Z BRAZYLII !

Pierwsze trzy osoby, które drogą mailową  na adres: wirtualnejaslo@wp.pl  prześlą prawidłową odpowiedzą na pytanie: "Czy na arenie w Jaśle będzie woltyżerka na koniu? - otrzyma  bezpłatne wejściówki na spektakl 2017 (jeden bilet = osoba dorosła plus dziecko do lat dziesięciu).

 Bilety będą  do odebrania od godziny 12.00  w kasie Cyrku po okazaniu dowodu osobistego.

Liczba odsłon: 844


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Ostrzeżenie o burzach
19 lipca 2018
  Jasło, dnia 19.07.2018 r. MIEJSKIE CENTRUM ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO w Jaśle   Bi..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2018