poniedziałek, 08 sierpnia 2022, imieniny: Cyryl, Emil
Artykuły
Barwny świat dziecięcej wyobraźni
22 lutego 2022 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

Rybki, syreny, a nawet delfiny, to postacie namalowane przez dzieci w ramach warsztatów plastycznych pt. „Malujemy podwodny świat”, które odbyły się we wtorek, 22 lutego br. w Jasielskim Domu Kultury.

Młodzi artyści przez blisko dwie godziny na dużych blokach tektury malowali podwodny świat znany z bajek opowiadanych przez rodziców, książek i telewizji. Żyją w nim ryby, syreny, rozgwiazdy, kraby, orki, żółwie, delfiny, a nawet wieloryby. Każdy pod czujnym okiem Ewy Kusiak, plastyczki JDK, mógł zrealizować własny pomysł plastyczny.

Zajęcia pokazały, że wyobraźnia dziecięca nie zna granic, a barwne prace sprawiły milusińskim mnóstwo radości.  Swoje dzieła malarskie mali tworcy zabrali ze sobą do domu, aby były piękną pamiątką zimowych ferii spędzonych w Jasielskim Domu Kultury.

JDK

Liczba odsłon: 579


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2022