wtorek, 28 marca 2023, imieniny: Aniela, Antoni
Artykuły
Bałwankowa rodzina – spotkanie Klubu Czytających Rodzin w MBP w Jaśle
25 stycznia 2023 | Dział: Kultura i przegląd prasy | Region: Miasto Jasło

Bałwan to nieodzowny element zimowej scenerii. Ale jaki właściwie powinien być: duży czy mały, okrągły czy kwadratowy, z nosem czerwonym z marchewki czy czarnym z węgielka?

27 stycznia 2023 r. zapraszamy dzieci z rodzicami do Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle na spotkanie Klubu Czytających Rodzin. Poczytamy opowiadania i bajki o śniegowych postaciach, poznamy sympatycznego Olafa z Krainy Lodu, wyjaśnimy dlaczego 18 stycznia na całym świecie obchodzimy Dzień Bałwana. Będzie wesoło, zimowo i „bałwankowo”.

Spotkanie odbędzie się 27 stycznia 2023 roku (piątek) o godzinie 16.00 w Sali edukacyjnej MBP w Jaśle (ul. Kołłątaja 1).

Spotkania Klubu Czytających Rodzin MBP w Jaśle odbywają się w ramach programu „Rodzinne czytanie” i kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” prowadzonej przez Fundację „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom”, w której Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy realizując akcję „Całe Jasło czyta dzieciom”.

 

MBP w Jaśle

 

Liczba odsłon: 444


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
W Zarzeczu gmina Dębowiec zderzyły się trzy pojazdy
27 marca 2023
Dziś około godziny 11-tej na drodze wojewódzkiej nr 992  w Zarzeczu gmina Dębowiec doszł..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2023