czwartek, 21 czerwca 2018, imieniny: Alicja, Marta
Artykuły
Akademia Wyobraźni w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle
08 września 2017 | Dział: Kultura i przegląd prasy | Region: Miasto Jasło

Wyobraźnia przekracza czas i przestrzeń. Nie ma dla niej granic i może wszystko. W nowym cyklu spotkań dla dzieci – Akademia Wyobraźni, rozpoczynającym się od 20 września 2017 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle, nauczymy się jak rozwijać i twórczo wykorzystywać swoją wyobraźnię.

Spotkania z cyklu Akademia Wyobraźni będą trwać od września 2017 do czerwca 2018 w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży oraz filiach bibliotecznych przy ul. Szopena 22, Kopernika 8 i Sobniowskiej 34.

Cotygodniowe zajęcia to okazja do rozwinięcia skrzydeł wyobraźni, kreatywnej zabawy, poznania świata i nowych przyjaciół. W dotarciu do źródeł fantazji pomoże nam literatura dla dzieci: klasyczne baśnie i bajki, a także teksty współczesnych pisarzy. Dzięki inwencji twórczej polecimy do gwiazd we własnoręcznie wyczarowanej rakiecie, będziemy walczyć ze smokami i stworzymy fantastyczne krainy. Wymyślimy nowe określenia na znane nam przedmioty, poznamy zabawy słowami tworząc zwariowane skojarzenia, nadamy nowe życie bezużytecznym rzeczom. Dowiemy się, skąd się biorą uczucia i jak sobie z nimi radzić, nauczymy empatii i kreatywnego rozwiązywaniu problemów.

Jak zauważył Albert Einstein – „Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona”. Chcesz rozwijać umysł i wyobraźnię? Przyjdź do Akademii Wyobraźni!

Szczegółowych informacji udzielają placówki, w których odbywać się będą spotkania:Oddział dla Dzieci i Młodzieży (ul. Kołłątaja 1, 13 446 26 02 wew. 35, dzieci@mbp.jaslo.pl)

Filia nr 1 (ul. Sobniowska 34, 13 445 58 57, filia1@mbp.jaslo.pl)

Filia nr 2 (ul. Kopernika 8, 13 446 90 01, filia2@mbp.jaslo.pl)

Filia nr 3 (ul. Szopena 22, 13 446 52 25, filia3@mbp.jaslo.pl).

Przypominamy o konieczności rezerwacji miejsc na zajęcia. Więcej szczegółów, Deklaracja uczestnictwa oraz Regulamin zajęć dostępny na stronie https://strona.mbp.jaslo.pl/ w zakładce po prawej stronie. Rezerwacja miejsc kończy się 19 września 2017 r. (wtorek).

 

 

Liczba odsłon: 614


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Będzie połączenie ulicy Śniadeckich z ulicą Floriańską
21 czerwca 2018
Jasło jest bardzo zatłoczone.  W godzinach szczytu trudno poruszać się samochodem, szczeg&oacut..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2018