czwartek, 21 lutego 2019, imieniny: Eleonora, Feliks
Artykuły
88. Studnia Kulturalna JDK: Jak zadbać o swoją kondycję psychiczną
26 stycznia 2018 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

Spotkanie z Tomaszem Potaczkiem – psychologiem i psychoterapeutą, odbędzie się 2 lutego br.(piątek) o godz.17.00 w sali multimedialnej Jasielskiego Domu Kultury. Wstęp wolny.

 

Zdrowie psychiczne to dobre samopoczucie, przeżywanie pozytywnych uczuć,

posiadanie pozytywnych postaw wobec własnych obowiązków i wobec innych ludzi oraz pozytywne funkcjonowanie. Człowiek stabilny psychicznie określany jest jako człowiek kreatywny, twórczy, charakteryzujący się optymizmem, wiarą w własne siły i umiejętności, wysoką samooceną, umiejętnościami radzenia sobie w trudnych sytuacjach życiowych a przede wszystkim odpowiedzialnością.

Organizm ludzki to bardzo skomplikowany i wrażliwy instrument, który w zetknięciu ze szkodliwymi dla siebie czynnikami, reaguje zespołem zmian, które są odpowiedzią na działanie tychże czynników. Mało kto z nas zdaje sobie sprawę, iż największą wartością w naszym zdrowiu psychicznym jest odpowiednia dbałość o dobrą kondycję naszego układu nerwowego.

Tomasz Potaczek, psycholog z 14-letnim doświadczeniem w pracy psychologa -psychoterapeuty poprowadzi wykład, jak zadbać o swoją równowagę, jak stworzyć własny świat, aby zapewnić sobie harmonię pomiędzy ciałem i umysłem, jak unikać zagrożeń, które niesie codzienne życie.

Gość Studni Kulturalnej jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii

Psychodynamicznej. Udziela pomocy z zakresu psychoterapii z szerokim spektrum diagnoz psychiatrycznych, a także terapii osób zdrowych doświadczających uczucia psychicznego dyskomfortu lub będących w kryzysie.

Służy pomocą w diagnozie psychologicznej (osobowości, poziomu intelektualnego, diagnozie neuropsychologicznej).

 

 

er (JDK)

Liczba odsłon: 779


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
1 marca - Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
21 lutego 2019
  1 marca, po raz dziewiąty, obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. To święto ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019