wtorek, 24 maja 2022, imieniny: Estera, Jan
Artykuły
„KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO NA STOKU”
01 marca 2022 | Dział: Sport | Region: Miasto Jasło

Policjanci z Jasła i Nowego Żmigrodu ponownie odwiedzili stok narciarski Mareszka w Świątkowej Wielkiej. W ostatnim tygodniu ferii spotkali się z dziećmi by promować bezpieczeństwo podczas zimowego wypoczynku na stokach narciarskich. Realizowane działania profilaktyczne wpisują się w ogólnopolską kampanię „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”.

W ostatnim tygodniu ferii zimowych policjanci ponownie odwiedzili najmłodszych narciarzy korzystających z aktywnych form wypoczynku na stoku narciarskim Mareszka. Kontynuując realizację założeń ogólnopolskiej kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”, mundurowi przypominali dzieciom, młodzieży oraz dorosłym najważniejsze zasady bezpiecznego wypoczynku. 

Przypominamy o istotnym elemencie akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku", którym jest konkurs plastyczno-filmowy "Śnieżny Dekalog" na zilustrowanie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS.

Szczegółowe informacje na temat konkursu, regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie: www.policja.pl/bezpieczenstwo-na-stoku

pw

 

 

Liczba odsłon: 697


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
KONCERT PAPIESKI W JAŚLE
23 maja 2022
We wczorajszą niedzielę w Sanktuarium św. Antoniego odbył się koncert w 102. rocznicę urodzin  ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2022